Neler Yeni

Ekran kartında kullanımının ani düşmesi

YooShina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Armagan
Merhaba ekran kartımda ani fps düşüşleri oluyor msi afterburner programında baktığımda kullanım %90 100 arası iken aniden %0 10 arası geziyor sonra tekrar artıyor call of duty warzone oynarken oluyor bu durum nedense csgo dying light 2 veya ac vallhalla da olmuyor

GTX 1660 Tİ İ5 9400F driverlar güncel daha 2 gün önce format atıldı normalde bu hiç olmazdı oyuna 2 aydır oynamıyordum format sonrası denemek için oynadım ve bu olay ile karşılaştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazmayı unutmuşum XPG model 8x2 2666 MHZ ram var

kırmızışarapp

80+ Silver
Merhaba ekran kartımda ani fps düşüşleri oluyor msi afterburner programında baktığımda kullanım %90 100 arası iken aniden %0 10 arası geziyor sonra tekrar artıyor call of duty warzone oynarken oluyor bu durum nedense csgo dying light 2 veya ac vallhalla da olmuyor

GTX 1660 Tİ İ5 9400F driverlar güncel daha 2 gün önce format atıldı normalde bu hiç olmazdı oyuna 2 aydır oynamıyordum format sonrası denemek için oynadım ve bu olay ile karşılaştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazmayı unutmuşum XPG model 8x2 2666 MHZ ram var
Sistem ısındığı için drop mu giriyor acaba ?

YooShina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Armagan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır önde 2 fan esktradan ekran kartında 3 fan arkasında 1 fan işlemci fanıda var ısınmasının ihtimalı yok kasa iyi bir yerde bide

Top Bottom