Neler Yeni

Ekran kartında para iadesi şartı kaç gün?(Yardımcı olursanız sevinirim)

Tilsch

80+ Bronze
11 gün önce ekran kartım elime ulaştı.Sistemim hazır olmadığından ve sipariş ettiğim kasanın yanlış gelmesinden dolayı deneme fırsatım olmadı.Amazon ekran kartının iadesi için 30 gün süre vermiş fakat iade politikasına baktığımda 14 gün içerisinde para iadesi gerçekleşir diyor.Ben 14 günlük süre dolduğunda sorun yaşar mıyım yardımcı olur musunuz?Konuyla ilgili iade metninin linkini bırakıyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

14 günse süresi acil kasa alıp sistemi kuracağım yardımcı olur musunuz?

11 gün önce ekran kartım elime ulaştı.Sistemim hazır olmadığından ve sipariş ettiğim kasanın yanlış gelmesinden dolayı deneme fırsatım olmadı.Amazon ekran kartının iadesi için 30 gün süre vermiş fakat iade politikasına baktığımda 14 gün içerisinde para iadesi gerçekleşir diyor.Ben 14 günlük süre dolduğunda sorun yaşar mıyım yardımcı olur musunuz?Konuyla ilgili iade metninin linkini bırakıyorum.

14 günse süresi acil kasa alıp sistemi kuracağım yardımcı olur musunuz?
Bu konuda bilgili olanlar varsa yardımcı olurlarsa memnun olurum

Son düzenleme:

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Fatih Gören
Amazonun kendi sattığı bir ürün mü ? Kutusu açıldı mı ?
Amazonun standart iade süresi 30 gündür. Para iadesi işlemler sonrasında 14 gün içinde hesabınıza geçer.

Quia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ozan
14 gun olayi sey paranin geri banka hesabina yatmasi yani bi urunu ayin 3unde iade ettin paran max ayin 17disine kadar yaticak 14 gunluk olay bu 30 gunluk iade olayi orada yazdigi gibi bircok urun yaziyor ve kosullar yaziyor ekran kartinin geri iade kosullarini bilmiyorum urunu hic acmadiysan buyuk ihtimalle sikinti olmadan iade edebilirsin

Tilsch

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
23 ünde aldım sadece kutuyu açtım videosu da var

Amazonun standart iade süresi 30 gündür. Para iadesi işlemler sonrasında 14 gün içinde hesabınıza geçer.
Ekran kartının statik poşetini daha açmadım ve amazon tr ürünü

Kutuyu video eşliğinde açmış olmam sorun oluşturmaz değil mi?

TahinPekmez

80+ Silver
Poşetini açarsan iade olmaz galiba. Açtın kullandın geri gönder kimse almaz. Mesela alan.kisi 5 gün mining yaptı sonra vazgeçtim al, olmaz. Ama sen açmamışsin, iade olur büyük ihtimalle .

Bizim arkadaş 6700xt aldı hepsiburada dan 5 gün kullandı iade edecem diyor. Etmedi ama var diyor.ben hiç sanmıyorum bana mantıklı gelmiyor

Bünyamina

80+ Platinum
Poşetini açarsan iade olmaz galiba. Açtın kullandın geri gönder kimse almaz. Mesela alan.kisi 5 gün mining yaptı sonra vazgeçtim al, olmaz. Ama sen açmamışsin, iade olur büyük ihtimalle .

Bizim arkadaş 6700xt aldı hepsiburada dan 5 gün kullandı iade edecem diyor. Etmedi ama var diyor.ben hiç sanmıyorum bana mantıklı gelmiyor
amazon tr ise 10 gün kullandın iade edeceksin edebilirsin poşeti açtın açmadın alakası yok

Tilsch

80+ Bronze

Yok hocam kullanıcıyım ben.Ama test etme imkanım olmayabilir diye çekiniyorum.Yeni kasa siparişi vereceğim.14 günlük zaman yetişsin diyordum 30 günmüş o süre

amazon tr ise 10 gün kullandın iade edeceksin edebilirsin poşeti açtın açmadın alakası yok
Teşekkürler hocam aklım kalmıştı kafam rahatladı

Bünyamina

80+ Platinum
Yok hocam kullanıcıyım ben.Ama test etme imkanım olmayabilir diye çekiniyorum.Yeni kasa siparişi vereceğim.14 günlük zaman yetişsin diyordum 30 günmüş o süre

Teşekkürler hocam aklım kalmıştı kafam rahatladı
bizzat taktım kullandım sonra iade ettim belli bir sebepten ötürü

Tilsch

80+ Bronze

Video eşlğinde açmayı düşünüyorum.Çıktığı gibi montajı yapıp test ederim ve performans konusunda sorun çıkarsa müşteri hizmetleriyle ietişime geçerim.Herhalde sorun çıkmaz dediğim gibi olursa.

bizzat taktım kullandım sonra iade ettim belli bir sebepten ötürü
Tamamdır hocam ben yine de ne olur ne olmaz diye kayıt alayım diyorum.İlk defa bilgisayar topluyorum sorun çıksa da en temiz ve kısa sürede çözülsün istiyorum.

Top Bottom