Neler Yeni

Ekran kartını soğutma

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
sıvı soğutmanın o kadar çok ekran kartını soğutacağını sanmam daha çok işlemciyi soğutur ondan dolayı ya fan alın güzel bir hava akışı sağlayın ya da güzel bir hava akışına sahip kasa alın

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Corsair in kitleri var ama yaygın olmadığı için çok pahalıya gelir custom sıvı soğutma. Kasanın hava sirkülasyonu kötü ise ve ekran kartın çok pahalı bir kart değilse ekran kartını soğutmak için bir o kadar daha para verme. Daha iyi bir kasa al

¥usuff

80+ Silver
1. yi kesinlikle yapmasın .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair in kitleri var ama yaygın olmadığı için çok pahalıya gelir custom sıvı soğutma. Kasanın hava sirkülasyonu kötü ise ve ekran kartın çok pahalı bir kart değilse ekran kartını soğutmak için bir o kadar daha para verme. Daha iyi bir kasa al
evet sadece bi pompa 1.5k falan.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Harici ekran kartı soğutucalarını bizzat araştırdım ama bulamadım belki siz daha fazla araştırrısanız bulursunnz

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Bu arada custom kitler almayacaksanız ve 1.videodaki gibi bir işe başvuracaksanız ki bence başvurmayın çok iyi plan yapmanız lazım en küçük sızdırmaya bütün pc gider.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nzxt g12 var onu alıp yapabilir sıvı soğutma .
soğutması kötü olan ekran kartlarına takılan fanlı soğutuculardan bahsettim ama onların çoğu kaba ve hantal duruyor

omerokayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ömer Okay ÜLKER
işte onu demeye çalışmış hava alışı ve işelmci serin çalışsın diye sıı soğutma alırsam hava akışını etkledinden ekran kartınıda soğuturmu diye.
Anladım dostum fakat anlatmaya çalıştığım şey ise doğrudan kasaya hava sokmayacak olan bir cihaz sıvı soğutma. Önünde radyatör olacak binevi akışı azaltacak. Bahsettiğiniz gibi bir ekran kartı soğutucu çok daha mantıklı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,468
Üyeler
140,205
Son üye
mekbeast
Top Bottom