Neler Yeni

Ekran kartını takınca pc açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Halit Kalyoncu
Merhaba,

Ekran kartını taktığım zaman power supply dışında hiç bir şey çalışmıyor. Onboard görüntü alamıyorum.
Sistem özellikleri
Ryzen 5 2600 işlemci
Rx580 8 GB ekran kartı
16 GB 3000 mhz ram
B450m s2h anakart
Fsp 500 watt psu

Sorun nereden kaynaklı olabilir ? Pc yi daha yeni topladım, sorunlu parçayı garantiye göndereyim yardımcı olur musunuz?

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,565
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Ekran kartının güç kaynağını taktın mı?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Halit Kalyoncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm bağlantılar sorunsuz şekilde 8 pin güç bağlantısı da takılı olduğu halde görüntü alamıyorum. Ekran kartını takınca işlemci fanı bile dönmüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olacak kimse yok mu?

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Tüm bağlantılar sorunsuz şekilde 8 pin güç bağlantısı da takılı olduğu halde görüntü alamıyorum. Ekran kartını takınca işlemci fanı bile dönmüyor.

Ekran kartını garantiye gönderin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Berkay Çiftçi

Büyük ihtimalle ekran kartında bir sıkıntı var hdmı veya dispey port u anakart a takip bir bios a girmeye calis

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,535
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Tam olarak ne oluyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Halit Kalyoncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartını takınca pc açılmıyor çıkarınca pc çalışıyor onboard görüntü zaten alamıyorum ryzen 5 2600 olduğu için garantiye ekran kartını göndereceğim bakalım sorun onda mı

Aresmarki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
Ekran kartını takınca pc açılmıyor çıkarınca pc çalışıyor onboard görüntü zaten alamıyorum ryzen 5 2600 olduğu için garantiye ekran kartını göndereceğim bakalım sorun onda mı
Merhaba aynısı bu gün başıma geldi kasa içerisine çok az kola döküldü bir kaç damla kadar sonra bir daha açılmadı. Ekran kartı soktugumde sistem açılıyor takınca açılmıyor. Sistemimiz aynı bana yardımı dokunabilir problem ne çıktı

tsmsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Tarık
Acaba ekran kartını taktıktan sonra görüntü kablosunu anakarttan çıkartıp ekran kartına takıyor musunuz ?

Roche

80+ Bronze
Hocam ekran kartını taktığınız zaman görüntü kablolarını ekran kartına takıyorsunuz değil mi?

Alpi37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alper
Sorunu nasıl çözdünüz? Şuan da aynı sorun benim başıma da geldi. Zotac GTX 960 4 GB Ekran kartıma böyle bir durum oldu. Bilgisayarda başka ekran kartı ile denediğim zaman sorunsuz şekilde çalışıyor. Ancak kendi ekran kartımla açmaya çalıştığımda ekran kartı, işlemci ve kasa fanları saniyelik dönecek gibi olup hareketsiz kalıyor.

Top Bottom