Neler Yeni

Ekran kartının macunu değistirmeli miyim ?

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar. Normal hiç böyle ekran kartının iç detayına girmem ama 2 el aldığım için sistemi karıştırmak istedim bayağa tozlu da gtx 760 var elimde macun daha ıslak ben sadece tozunu almak için açtım sizce silip işlemci macunu ile değiştirmeli miyim.. Yoksa kenarda taşan fazlalığı alıp geri mi kapatiyim ?

Ekler

• Screenshot_2021-11-10-09-01-52.png
    Screenshot_2021-11-10-09-01-52.png
    959.5 KB · Hit: 37

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar. Normal hiç böyle ekran kartının iç detayına girmem ama 2 el aldığım için sistemi karıştırmak istedim bayağa tozlu da gtx 760 var elimde macun daha ıslak ben sadece tozunu almak için açtım sizce silip işlemci macunu ile değiştirmeli miyim.. Yoksa kenarda taşan fazlalığı alıp geri mi kapatiyim ?
Açtıktan sonra değişmesi gerek hocam.

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kendi macunu daha islak diye dokun miyim diye düşündüm sanki yeni sürülmüş gibi ondan sormak istedim
Hocam kendim test etmedim ama internette bir kaç konuda macun yeni sürülmüş olsa bile eğer sök tak yapıldıysa yenilenmesi gerekir diye okumuştum. Elinde macun varsa bence değiştir gitsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
emre yokuş
Eski sahibinin hangi macunu kullandığı belli değil. En iyisi kaliteli bir macun alıp sür kafan rahat olur değiştirsemiydim demezsin.

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kendim test etmedim ama internette bir kaç konuda macun yeni sürülmüş olsa bile eğer sök tak yapıldıysa yenilenmesi gerekir diye okumuştum. Elinde macun varsa bence değiştir gitsin.
Eski sahibinin hangi macunu kullandığı belli değil. En iyisi kaliteli bir macun alıp sür kafan rahat olur değiştirsemiydim demezsin.
İşlemci için aldığım macun var.
Coller master high performance adında. İş görür mü ..? Bunu aldım.
~

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İşlemci için aldığım macun var.
Coller master high performance adında. İş görür mü ..? Bunu aldım.
~
İşlemci sıcaklığını iyi derecede düşürdüyse kullanabilirsin hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,731
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom