Neler Yeni

Ekran kartının sığabileceği ölçülerde Kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Giray Korkmaz
sıvı soğutmayı üste takıcan zaten fanlar genelde sıvı soğutmalarda alta takılır içerdeki havayı dışarı verir yhanı egzoz fan görevi görecek bi sorun olmaz
Yani kasadan memnunsun egzoz fanı olmadan da 240 lık sıvı soğutmalarla da gayet güzel kullanılıyor diyorsun

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
RGB kontrol edilebiliyor mu hocam
evet üstünde kendi kontrolcüsü var istersen kontrolcüyü anakarta bağlayabiliyorsun, ben anakarta bağladım bütün rgb ler senkonize yanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kasadan memnunsun egzoz fanı olmadan da 240 lık sıvı soğutmalarla da gayet güzel kullanılıyor diyorsun
sizin için söyledim ben onu, benim üstte işlemci için 360mm sıvı soğutma var, önde 240mm ekran kartı sıvı soğıtması var önden 1 tane 140mm fanı egzoz fanı yaptım 2 tanesi boşta, bide söylemeyi unuttum kasanın camı menteşeyi rahatça açıp kapatabiliyosun açmak için komple sökmeye gerek yok

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,066
İsim
Hacı
Bütçeniz nedir?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Hasan Ciftci
Corsair 4000d airflow bu kasadan baska daha iyi hava sirkulasyonu yok diyebilirim.

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Kağan
evet üstünde kendi kontrolcüsü var istersen kontrolcüyü anakarta bağlayabiliyorsun, ben anakarta bağladım bütün rgb ler senkonize yanıyor
Teşekkür ederim hocam td500'ü satıp buna geçeceğim gibi. Bu modelle arasında 800 lira fark var değer mi bilemedim. Tek fark drgb gibi.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
mehmet ali oğuz
Hocam bu kasa güzel lakin birazcık pahalı değil mi

Kanka peki ekran kartından memnun musun genelde amd ekran kartlarında nvidiaya göre işte dlss dir rtx dir gibi teknolojiler yerine fpr var yanlış hatırlamıyorsam performans olarak memnun musun ya da hani duymuşsubdur eskiden amd ekran kartlarında yazılımsal sıkıntılar çıkıyormuş öyle bir şey başıma geldi mi bunları da yazarsan sevinirim bir de kasa önerisi için teşekkür ederim

Teşekkür ederim hocam
off off tank gibi kasa çok kaliteli içine matx sistem kurulur ek olarak :) ama çok büyük ve ağır parasını hakediyor.

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Teşekkür ederim hocam td500'ü satıp buna geçeceğim gibi. Bu modelle arasında 800 lira fark var değer mi bilemedim. Tek fark drgb gibi.
o modelde rgb yok ve 2 fan var diğer modeli alın bence pişman olmazsınız.
ekran kartı dik takmak isterseniz riser kabloda öneririm size

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Kağan
o modelde rgb yok ve 2 fan var diğer modeli alın bence pişman olmazsınız.
ekran kartı dik takmak isterseniz riser kabloda öneririm size
Olur hocam daha kasayı almadım ama aklımda olsun en azından

Top Bottom