Neler Yeni

ekran kartının tamamı kullanılmıyor

kelebek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Kelebek
peki bir sorum daha olacaktı benim laptobun ilk açtığımda kilit ekranı geldikten sonra siyah ekranda kalıyor fare imleci falan da olmuyor ekranda güç düğmesinden kapatmam gerekiyor sonra açılıyor ama sonraki açışımda yine siyah ekranda kalıyor

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
ama eğer oyunda bunun çoğunu kullanıyorsa ben neden çok düşük fps alıyorum csgo da orta ayarlarda 50 fps alıyorum
Unlost son fps arttırma videosunu izlemeni öneririm laptopta düşük güç kullanımı diye bir sekme var orayı açınca laptopta herşeyi kısıyor kontrol et derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batuhan
Instagram
batuhan_zr
Steam
Exoniva
Unlost son fps arttırma videosunu izlemeni öneririm laptopta düşük güç kullanımı diye bir sekme var orayı açınca laptopta herşeyi kısıyor kontrol et derim
giriş seviyesi mobil bir ekrankartı var bence 80-90 civarında sabit fps alması için ayarları kısması lazım.

Death Mark

80+ Bronze
Tamamını her zaman kullanacak diye bir şey yok. Oyunların optimizasyonuna bağlı bir durum. Önemli olan oynarken drop falan olmaması.

kelebek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Kelebek
Tamamını her zaman kullanacak diye bir şey yok. Oyunların optimizasyonuna bağlı bir durum. Önemli olan oynarken drop falan olmaması.
yok drop falan olmuyor da daha fazla fps almak istiyorum bi arkadaş unlostun videosu demiş ama bi arkadışm yaptı ve memnun kalmadı yeni hesap açmak zorunda kaldı o yüzden güvenemedim

kelebek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Kelebek
peki bir sorum daha olacaktı benim laptobun ilk açtığımda kilit ekranı geldikten sonra siyah ekranda kalıyor fare imleci falan da olmuyor ekranda güç düğmesinden kapatmam gerekiyor sonra açılıyor ama sonraki açışımda yine siyah ekranda kalıyor
bu sorunuma bi el atabilecek

Death Mark

80+ Bronze
yok drop falan olmuyor da daha fazla fps almak istiyorum bi arkadaş unlostun videosu demiş ama bi arkadışm yaptı ve memnun kalmadı yeni hesap açmak zorunda kaldı o yüzden güvenemedim
O konuda yapılacak pek bir şey yok. Grafik ayarlarını gözden geçir olabildiğince düşür.

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
giriş seviyesi mobil bir ekrankartı var bence 80-90 civarında sabit fps alması için ayarları kısması lazım.
Bence fazlasınıda alabilir çünki laptopta güç tüketimi yüzünden çok kısıtlama var

kelebek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Kelebek
Ekran kartın vram yazan kısımdaki mb dir yani 1007 dir mesala benim msı gaming x 1080ti var 11 gb diyo kutuda yaklaşık top bellekde 15198 diyor ama asıl olan vram kısmındaki yazı benim o 11127 haberin olsun ekran kartın 1 gb
hmm saol

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batuhan
Instagram
batuhan_zr
Steam
Exoniva
Bence fazlasınıda alabilir çünki laptopta güç tüketimi yüzünden çok kısıtlama var
Oyunda o seçenek standart olarak kapalı oluyor zaten pilde oynamıyordur herhalde.Ekran kartı da giriş seviyesi en az 5 senelik bi kart.Ayarları düşürdükten sonra istediği fps değerlerini alır.

Top Bottom