Neler Yeni

Yardım Ekran kartının vida delikleri kasanın vida deliği kısmına denk gelmiyor.

Kemankeş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Önder
Arkadaşlar merhaba. Itopya bilgisayardan bir pc aldım. Ekran kartım RTX 2060 VENTUS. Vida delikleri, kasanın vida deliklerine denk gelmediği için vidalayamıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Ekler

• 15902433719731377963644407915181.jpg
    15902433719731377963644407915181.jpg
    833.5 KB · Hit: 159

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Biraz yamuk takmışsınız çıkartın Pcıe girişine zarar vermeden tekrar takın.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,829
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Çok garip, hepsinin standart şekilde birbirine uyması gerekiyor. Ekran kartını yukarı aşağı harekete ettirince vida deliklerine denk gelmiyor mu ?

Kemankeş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz yamuk takmışsınız çıkartın Pcıe girişine zarar vermeden tekrar takın.
Hocam nasıl yamuk takacağım, düz bir şekilde ayarladım ekran kartını ve montajladım. Kasanın arka kısmı biraz yamuk geldi bana. Yamuk takacak olsam zaten pc algılamaz, yanlış mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok garip, hepsinin standart şekilde birbirine uyması gerekiyor. Ekran kartını yukarı aşağı harekete ettirince vida deliklerine denk gelmiyor mu ?
Gelmiyor hocam bende bilemedim ne yapacağımı.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Hocam nasıl yamuk takacağım, düz bir şekilde ayarladım ekran kartını ve montajladım. Kasanın arka kısmı biraz yamuk geldi bana. Yamuk takacak olsam zaten PC algılamaz, yanlış mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelmiyor hocam bende bilemedim ne yapacağımı.
Hocam belki ekran kartı vidalanmadığı için aşağı düşüyordur manasında dedim çok garip hepsinin uyması lazım.

Kemankeş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Önder
Hocam belki ekran kartı vidalanmadığı için aşağı düşüyordur manasında dedim çok garip hepsinin uyması lazım.
Biraz yukarı kaldırınca da olmuyor, bastırınca da, ittirince de. Asla denk gelmiyor. Kasanın vida yeri biraz yamuk sanki. Demir olduğu için de düzelmiyor. Ama onunla da alakası yok sanki çünkü demirin alt kısmı yamuk. Başka bir çözümü yok mu? Takmasam sıkıntı çıkar mı?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Biraz yukarı kaldırınca da olmuyor, bastırınca da, ittirince de. Asla denk gelmiyor. Kasanın vida yeri biraz yamuk sanki. Demir olduğu için de düzelmiyor. Ama onunla da alakası yok sanki çünkü demirin alt kısmı yamuk. Başka bir çözümü yok mu? Takmasam sıkıntı çıkar mı?
Ekran kartı modeli nedir yani ağır bir kart mı? Ağır bir kartsa evet hafif bir kartsa pek bir şey olmaz ama takılması daha iyi olur sonra bir sıkıntı çıkarsa devamını getiremezsiniz.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar merhaba. Itopya bilgisayardan bir PC aldım. Ekran kartım RTX 2060 VENTUS. Vida delikleri, kasanın vida deliklerine denk gelmediği için vidalayamıyorum. Lütfen yardımcı olun.
Daha tepeden güzel bir görüntü atar mısın?

Kemankeş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Önder
Daha tepeden güzel bir görüntü atar mısın?
3-4 gün takılı kalsa, sokağa çıkma yasağından sonra bilgisayarcıya göstersem o 3-4 günde sıkıntı olur mu? Ya da kendim çözebilir miyim sizce çünkü kartım ağır zarar görmesinden korkuyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,498
Üyeler
150,497
Son üye
Rank1kata
Top Bottom