Neler Yeni

EKRAN KARTSIZ BİLGİSAYAR ALMAK İSTİYORUM NERDEN ALABİLİRİM.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet ali
Arkadaşlar ben masa üstü bilgisayar almak istiyorum ama hazır sistem almak istemiyorum kendim toplamak istesem pahalıya geliyo hazır sistemler gibi değil ekran kartsız bilgisayar alıp ekran kartını 2. el almak istiyorum. ekran kartsız bilgisayar nerden alabilirim? pc toplama sitelerinde de toplamaya kalksam ekran kartı seçmedim diye alamıyorum yok mu ekran kartsız pc alabilceğim bi yer bi site.

dark.exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bora Aydın
aslında bazı sitelerde apu sistem satıyorlar diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben masa üstü bilgisayar almak istiyorum ama hazır sistem almak istemiyorum kendim toplamak istesem pahalıya geliyo hazır sistemler gibi değil ekran kartsız bilgisayar alıp ekran kartını 2. el almak istiyorum. ekran kartsız bilgisayar nerden alabilirim? pc toplama sitelerinde de toplamaya kalksam ekran kartı seçmedim diye alamıyorum yok mu ekran kartsız pc alabilceğim bi yer bi site.
https://www.itopya.com/apu-valueamd...r4500gb-nvme-m2-ssdmasaustu-bilgisayar_h14766
nasıl bir şey istediğinizi bilemiyorum fakat ortalama bir apu sistemi

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
Sen tek tek toplamaya kalksan ekran kartı haliyle eş oluuor fiyat genelde teknobiyotik gibi bazı sitelerde ekran kartsız sistemler oluyr onlarda genelde ederinden pahalı. İstersen ekran kartlı alıp satıp yeni alabilirsin ki genelde intel ekran kartlı sistemler ucuz oluyor ya da full ikinci el bi sistem çıkaeabilirsin. Benim bildiğim başka yöntemde yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslında bazı sitelerde apu sistem satıyorlar diye biliyorum

https://www.itopya.com/apu-valueamd...r4500gb-nvme-m2-ssdmasaustu-bilgisayar_h14766
nasıl bir şey istediğinizi bilemiyorum fakat ortalama bir apu sistemi
apu değil yav ben ekran kartsız sistem alıp ekran kartını ikinci el alıp kendim takacam

Sen tek tek toplamaya kalksan ekran kartı haliyle eş oluuor fiyat genelde teknobiyotik gibi bazı sitelerde ekran kartsız sistemler oluyr onlarda genelde ederinden pahalı. İstersen ekran kartlı alıp satıp yeni alabilirsin ki genelde intel ekran kartlı sistemler ucuz oluyor ya da full ikinci el bi sistem çıkaeabilirsin. Benim bildiğim başka yöntemde yok
işte ben de tek tek toplayınca ekran kartlı fiyatına hatta bazen daha fazlasına geliyo ikinci el sadece ekran kartı almak istiyorum teknobiyotik falan baktım onlarda da maşallah fiyatlar uçuk geldi

Top Bottom