Neler Yeni

Öneri Ekran koruyucular arasında fark var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Uzun huysuz
Merhabalar.Yıllar önce taktırdığım ekran koruyucunun işlevi bitti.Sıradan telefoncunun taktığı 10 tl lik ekran koruyucular ile belli başlı markaların sattığı ekran koruyucular arasındaki farklar neler?Bu ekran koruyucuları bir çeşidi var mı?Varsa hangisi alınmalı,bilgili olan biri beni aydınlatırsa sevinirim.
İyi Forumlar 👋

Palo DAYI

80+ Gold
pekte farkı yok bence yanı telfoncuda taktır oda ıs gorur kac kez telfon elımden dustu ekran koruyucu dısında hıcbırsey olmadı telefona
bırde nano ekran koruyucu taktırma cunku cama gore darbeye karsı daha azz drenclı drek ekrana zarar verebılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Uzun huysuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pekte farkı yok bence yanı telfoncuda taktır oda ıs gorur kac kez telfon elımden dustu ekran koruyucu dısında hıcbırsey olmadı telefona
bırde nano ekran koruyucu taktırma cunku cama gore darbeye karsı daha azz drenclı drek ekrana zarar verebılır
Hocam ara sıra karşıma çıkıyor telefonu bir şeyin arasına koyuyor bir şey çekiyor ve twlefona ekran koruyucuyu takıyor.Çinlilerin bu icadı alınır mı sonuçta hiç boşluk olmuyor.

Palo DAYI

80+ Gold
Hocam ara sıra karşıma çıkıyor telefonu bir şeyin arasına koyuyor bir şey çekiyor ve twlefona ekran koruyucuyu takıyor.Çinlilerin bu icadı alınır mı sonuçta hiç boşluk olmuyor.
gormedım hocam bılmıyorum ekran koruyucu takmak ıcın onun aparatı gıbı bıseydır buyuk ıhtımal yanı kendınde takabılırsın onlarla

Top Bottom