Neler Yeni

ekransız telefondan veri alma

Batwoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan Kaya
arkadaşlar telefonumun ekranı bozuldu ve yaptırmak istemiyorum bunun içindeki fotoğraf video vs. nasıl alabilirim. normalde pc ye taktığımda telefondan dosya aktarımını seç demem gerekiyordu şu an buraya tıklayamıyorum sadece şarj oluyor.
telefon: samsung note 20 ultra 5g

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mert ash
telefoncuda işiniz bitene kadar çıkma bir ekran taktırabilirsiniz ve alabilirsiniz

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Berk
arkadaşlar telefonumun ekranı bozuldu ve yaptırmak istemiyorum bunun içindeki fotoğraf video vs. nasıl alabilirim. normalde pc ye taktığımda telefondan dosya aktarımını seç demem gerekiyordu şu an buraya tıklayamıyorum sadece şarj oluyor.
telefon: samsung note 20 ultra 5g
hiç denemedim ama telefonda type-c giriş varsa belki type-c girişli hdmi dönüştürücü ile harici bir monitöre bağlayabilirsiniz, hatta usb hub çoğaltıcı varsa mouse da takabilirsiniz işe yarar mı bilgim yok.

edit: şöyle bir video buldum sanırım oluyor

Batwoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefoncuda işiniz bitene kadar çıkma bir ekran taktırabilirsiniz ve alabilirsiniz
deli para istiyorlar maalesef hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç denemedim ama telefonda type-c giriş varsa belki type-c girişli hdmi dönüştürücü ile harici bir monitöre bağlayabilirsiniz, hatta usb hub çoğaltıcı varsa mouse da takabilirsiniz işe yarar mı bilgim yok.

teşekkür ederim hemen deneyeceğim

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mert ash
deli para istiyorlar maalesef hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür ederim hemen deneyeceğim
tanıdık bir telefoncu falan varsa rica edip ekran bağlatabilirsin bence kalıcı olarak taktırmana gerek yok

Batwoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yardımınız için çok teşekkür ederim. Bu yöntemle tüm verilerimi aldım

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Berk
Top Bottom