Neler Yeni

Yardım El capitan 5600xt siyah ekran

justbeku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berke Kuzu
Instagram
id/justbeku
Steam
id/justbeku
Facebook
justbeku
Twitter
justbeku
El capitan aldım ve 5600xt donanımı bulunuyor içerisinde. 75 hz monitörüm var hdmi ile bağlı kasaya. Bazen siyah ekran oluyor 3-4 saniye sonra geliyor bekliyorum 10 saniye sonra geri gidiyor git gel yapıyor ve çözemiyorum. Durup dururken oluyor ve kesin bir şekilde çözemedim bir türlü. Şuan mesela bannerlordta oldu daha önce gta 5 te olmuştu. ne yapmam lazım bilen var mı ?

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    173.2 KB · Hit: 24

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
El capitan aldım ve 5600xt donanımı bulunuyor içerisinde. 75 hz monitörüm var hdmi ile bağlı kasaya. Bazen siyah ekran oluyor 3-4 saniye sonra geliyor bekliyorum 10 saniye sonra geri gidiyor git gel yapıyor ve çözemiyorum. Durup dururken oluyor ve kesin bir şekilde çözemedim bir türlü. Şuan mesela bannerlordta oldu daha önce gta 5 te olmuştu. ne yapmam lazım bilen var mı ?
Hocam son driver ile çözüldü deniyor. Son sürümü indirin ayrıca 2 fanlı olan XFX 5600XT değil mi?

justbeku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berke Kuzu
Instagram
id/justbeku
Steam
id/justbeku
Facebook
justbeku
Twitter
justbeku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam son driver ile çözüldü deniyor. Son sürümü indirin ayrıca 2 fanlı olan XFX 5600XT değil mi?
evet ve driverlarım güncel hala devam ediyor. 20.5.1 software sürümüm

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
evet ve driverlarım güncel hala devam ediyor. 20.5.1 software sürümüm
Bilemiyorum ben 5600 XT sapphire pulse alacağım o yüzden pek o kartı araştırmadım. Bildiğim kadarıyla çok fazla sorun yaşan var El Capitan'da.

justbeku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berke Kuzu
Instagram
id/justbeku
Steam
id/justbeku
Facebook
justbeku
Twitter
justbeku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilemiyorum ben 5600 XT sapphire pulse alacağım o yüzden pek o kartı araştırmadım. Bildiğim kadarıyla çok fazla sorun yaşan var El Capitan'da.
Amd kendini geliştirdi yaptı bu işi hadi bir ucundan tutalım dedik başımıza gelmeyen kalmadı iyi mi ? Yine haksız çıktık yüz üstü kaldık.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
AMD kendini geliştirdi yaptı bu işi hadi bir ucundan tutalım dedik başımıza gelmeyen kalmadı iyi mi ? Yine haksız çıktık yüz üstü kaldık.
Hocam AMD'yi suçlamak saçma olur XFX suçlamak veya biosunu düzgün atamamış olabilecek İncehesap çalışanlarını suçlamak daha mnatıklı. Sonuçta 5600 XT XFX'den bir Gaming X kalitesi beklemek saçma olur.

Top Bottom