Neler Yeni

El capitan olan var mı!!!

Murathann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Murathan
Arkadaşlar el capitan ı olan var mı (frisby fc9320g olan kasadan) birkaç sorum olucak ısınma durumu nedir ekstra fan taktırdınız mı yük altında kaç derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Asım Arda Aluç
Arkadaşlar el capitan ı olan var mı (frisby fc9320g olan kasadan) birkaç sorum olucak ısınma durumu nedir ekstra fan taktırdınız mı yük altında kaç derece
Kardeşim kasayı araştırdım hava sirkülasyonu pek iyi değil diye okudum.Ancak bütçe durumun müsait değilse iyi bir marka psu seçimi(frisby psu dan uzak dur) ile kullanabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tolgahan eroğlu
O sistemin allah belasını vermesin 21 nisanda sipariş verdim 29 gündür gelmedi İncehesap sağolsun

Murathann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Murathan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tolgahan eroğlu
Sitede montaj jaşamasında yazıyor müşteri hizmetleriyle görüştüm geçen hafta salı günü montaj aşamasında dediler 2 gün sonra bir daha aradığımda daha montaja başlanmadı dediler allah belanızı versin dedim tüketici hakem heyetine verdim bekliyoruz

Murathann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Murathan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitede montaj jaşamasında yazıyor müşteri hizmetleriyle görüştüm geçen hafta salı günü montaj aşamasında dediler 2 gün sonra bir daha aradığımda daha montaja başlanmadı dediler allah belanızı versin dedim tüketici hakem heyetine verdim bekliyoruz
El capitan mı aldınız, frisby kasa mıııı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,510
Üyeler
156,509
Son üye
manko6060
Top Bottom