Neler Yeni

Elden Ring Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Okan Yıldırım
Konsol oyunlarında yeni sayılırım daha önce hiç souls oyunu oynamadım izlemedim de ama elden ring çok ilgimi çekiyor şuan indirimde 700₺ ancak oyun çok zor 2 saat bile oynamazsın vb yorumlar yapıldı öneriyor musunuz almalı mıyım?

Ilar

80+ Bronze
Konsol oyunlarında yeni sayılırım daha önce hiç souls oyunu oynamadım izlemedim de ama elden ring çok ilgimi çekiyor şuan indirimde 700₺ ancak oyun çok zor 2 saat bile oynamazsın vb yorumlar yapıldı öneriyor musunuz almalı mıyım?
Almanı öneririm. Şu an ki fiyatına bile değer. Ama souls turune ilk giricem dersen ds1 ile girmen daha iyi olur. Elden ringsen sonra girersen zorlanırsın. Oynayis yüzünden. Elden Ring zor değil. Boss kesemezsen güçlenip tekrar gitme şansı var veya onu es gecersin daha sonra kesersin.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben oyuncu profili olarak kendimi çok iyi tanıdığımdan, konsola Souls benzeri oyun almıyorum. Zaten bu zamana kadar sadece Steelrising'i ve son olarak Lies Of P'yi oynadım. Steelrising'de değil ama Lies Of P'de bir yerden sonra hile kullanmak zorunda kaldım. Elden Ring de bilgisayarda kurulu olarak duruyor. Henüz başlamadım.

Son düzenleme:
Top Bottom