Neler Yeni

Yardım Electronic Arts Hangi battlefield oyununu almalıyım

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
Başlıktaki gibi şuan steamde Electronic Arts oyunlarında %85'e kadar indirimler var bende battlefield serisinden bir oyun almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim bu oyunlar hakkında bilgisi olan varsa lütfen birini önerebilir mi ?

Battlefield 1
Battlefield V
Battlefield 4
Battlefield 3
Battlefield Hardline

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Battlefield 1 ve 4

asko56

80+ Bronze
Başlıktaki gibi şuan steamde Electronic Arts oyunlarında %85'e kadar indirimler var bende battlefield serisinden bir oyun almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim bu oyunlar hakkında bilgisi olan varsa lütfen birini önerebilir mi ?

Battlefield 1
Battlefield V
Battlefield 4
Battlefield 3
Battlefield Hardline
git gamepass pc al ea play dahil hepsine sahip olmuş oluyorsun zaten :D

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
git gamepass pc al ea play dahil hepsine sahip olmuş oluyorsun zaten :D
Hocam öyle yapmayı düşünüyordumda steam kütüphanemde olması benim için daha iyi olur ileride hesabı satarsam diye.
Battlefield 1 ve 4
Hocam normalde ikisinide alacaktım ama araştırdığımda neredeyse aynı oldukları söylendiği için kararsız kaldım en azından birini alırım diye düşünüyordum o yüzden sizce hangisi daha iyi ?

asko56

80+ Bronze
Hocam öyle yapmayı düşünüyordumda steam kütüphanemde olması benim için daha iyi olur ileride hesabı satarsam diye.

Hocam normalde ikisinide alacaktım ama araştırdığımda neredeyse aynı oldukları söylendiği için kararsız kaldım en azından birini alırım diye düşünüyordum o yüzden sizce hangisi daha iyi ?
hocam millet batllefield ı ne yapsın çok eski oyunlar zaten üst üste 3 defa 1 aylık pc pass al 3 ay hem pass a gelen oyunları oynarsın hem ea nın oyunlarını oynarsın

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam millet batllefield ı ne yapsın çok eski oyunlar zaten üst üste 3 defa 1 aylık pc pass al 3 ay hem pass a gelen oyunları oynarsın hem ea nın oyunlarını oynarsın
Doğru diyorsunuz hocam gamepasste alabilirim konuyu açma sebebimde steamde birkaç oyunla birlikte bi bf atarım listeye diye açmıştımda gamepassde mantıklı

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe

Battlefield 1
Battlefield V
Battlefield 4
Battlefield 3
Battlefield Hardline
Tek oyunsa kesinlikle BF4.

Sıralama bana göre su sekilde:

BF 4>BF 1>BF 3>BF 5> BF Hardline.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular