Neler Yeni

Elektrik faturasındaki inanılmaz artış

atrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Anıl Tereci
arkadaşlar selamlar iyi forumlar, kasım sonu gibi bilgisayar topladım aralık ayı faturam diğer aya göre 100 lira fazla geldi bu normal mi bilen biri yardımcı olabilir mi? bu konu hakkında hiçbir fikrim yok rgb olmasından dolayı mı böyle (fazla kullanma söz konusu değil her gün aynı saat pc açık kaldı kasam POWER BOOST VK-G2052S RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa niye yazdım bilmiyorum:d belki bi faydası olur) yardım edenlere şimdiden teşekkürler iyi forumlarr

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Günde kaç saat açık kaldı?

atrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Anıl Tereci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Örneğin bilgisayarınızın 600 W’lık bir güç kaynağı (PSU) bulunuyor ve bilgisayarınız, günde ortalama 8 saat çalışıyor. Kaba bir hesaplama yapacak olursak günlük tüketim: 600 W x 8 Saat = 4.800 W olur. Bu 4.800 W’ı 1000’e bölüp kW elde edersek 4,8 kW’lık bir günlük elektrik tüketim değeri elde ediyoruz. Bunu da ortalama elektrik ücreti ile çarparsak (4,8 kW x 0,70 TL) 3,3 TL gibi bir günlük fatura yansıması oluyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
arkadaşlar selamlar iyi forumlar, kasım sonu gibi bilgisayar topladım aralık ayı faturam diğer aya göre 100 lira fazla geldi bu normal mi bilen biri yardımcı olabilir mi? bu konu hakkında hiçbir fikrim yok rgb olmasından dolayı mı böyle (fazla kullanma söz konusu değil her gün aynı saat pc açık kaldı kasam POWER BOOST VK-G2052S RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa niye yazdım bilmiyorum:d belki bi faydası olur) yardım edenlere şimdiden teşekkürler iyi forumlarr
Evinizde tek elektrik kullanan cihaz bilgisayar değil.

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,076
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
12k fatura geldi bu ay çarkmıdır nedir o bozulmuş ev halkı olarak kalp krizi geçiriyorduk Ğ.

Top Bottom