Neler Yeni

Yardım elektrikçi internet kablosu çekiyormu

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emirhan
arkadaşlar selamlar 1 aydır internet bağlatamıyorum port sorunu yüzünden ev telefonu alayım belki olur dedim ama yine port yok veremeyiz dediler arkadaşlarımla konuşurken elektrikçi ile konuş oda kablo çekiyor dedi ama bi garipsedim eğerki bilgisi olan varsa yazabilirmi şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Farex

80+ Silver
arkadaşlar selamlar 1 aydır internet bağlatamıyorum port sorunu yüzünden ev telefonu alayım belki olur dedim ama yine port yok veremeyiz dediler arkadaşlarımla konuşurken elektrikçi ile konuş oda kablo çekiyor dedi ama bi garipsedim eğerki bilgisi olan varsa yazabilirmi şimdiden teşekkürler iyi forumlar
Elektrikçi çeker çekmesine ama saha dolabı dibinde olması lazım arada sokak farkı varsa o iş ya zor yada imkansız

Shourd

80+ Silver
yani arayıp sorabilirsiniz tanıdığınız bi elektirikçi var ise ben kendi evime yaptırmıştım elektirikçiye

yenigeldim

80+ Silver
mesele kabloyu çekmek değil ki port yoksa nereye takacaksın?port olsa zaten gelir kendileri çeker

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,865
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom