Neler Yeni

Elektrikli bisiklet dönüşüm kiti önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Celil Emre Danişmant
Merhaba, Carraro 227 Sportive model bisikletim var. Ben sadece yokuşlarda beni desteklemesi için yani tıkanmamak için 250W'lık bir dönüşüm kiti almayı planlıyorum. İnternette biraz baktığım zaman hemen hemen fiyatları aynı markaların. Fakat Byqee marka olanın daha derli toplu ve hafif olduğunu gördüm. Dönüşüm kiti alma, montajı ve sonrasında karşılaşabileceğim olası problemler nedir, ne değildir bilgi sahibi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

DirtyBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
DirtyBlue
Byqee ürünü mantıklı görünüyor en azından hafif diğer sistemlere göre.
Diğer sistemler jant göndermiyorsa jantı elektrik hubu için yeniden ördürmeniz lazım ve bataryalar büyük ve ağır.

BabaVoss7

80+ Silver
Varsa youtube da video yorum vs bak evet kompakt görünüyor gerçekten. Ama handikapıda vardır belki. Bataryası küçük olabilir vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Celil Emre Danişmant
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Byqee ürünü mantıklı görünüyor en azından hafif diğer sistemlere göre.
Diğer sistemler jant göndermiyorsa jantı elektrik hubu için yeniden ördürmeniz lazım ve bataryalar büyük ve ağır.
Evet, her şey dahil kitlere bakıyorum sadece.
Varsa youtube da video yorum vs bak evet kompakt görünüyor gerçekten. Ama hamdikapıda vardır belki. Bataryası küçük olabilir vs
Bataryanın küçük olmasının benim için hiçbir önemi yok. Zaten elektrik desteğini çok az kullanacağım. Fakat çok elzem bir şey.

BabaVoss7

80+ Silver
Evet, her şey dahil kitlere bakıyorum sadece.

Bataryanın küçük olmasının benim için hiçbir önemi yok. Zaten elektrik desteğini çok az kullanacağım. Fakat çok elzem bir şey.
Elektrikli bisiklet iyidir güzeldir. Bende bu yılın başlarında albadan 1000 lik aldım memnunum. Ama baya ağır kallavi bişey. İşini görücekse bence mantıklı. Bataryayıda şarj edersin zaten zor değil. Ben bir ayda bir ediyorum genelde

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Celil Emre Danişmant
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektrikli bisiklet iyidir güzeldir. Bende bu yılın başlarında albadan 1000 lik aldım memnunum. Ama baya ağır kallavi bişey. İşini görücekse bence mantıklı. Bataryayıda şarj edersin zaten zor değil. Ben bir ayda bir ediyorum genelde
Önceliğim alacağım kiti olabildiğince hafif olması. Çünkü ben çoğunlukla normal bisiklet gibi kullanacağım. Zaten bisikletimin ön amortisörü kitlenebiliyor. Bu yüzden 250W yani en küçük olanı benim için gayet yeterli.

Son düzenleme:

DirtyBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
DirtyBlue
Menziller genelde az şehir içi için yeteri ama tura çıkmak için az. Ama sadece bayır çıkarken kullanılacaksa kompakt sistem daha iyi diğer türlü bisikletin ağırlığı çok artıyor.
Ben ileride bakarsam 100km menzilli birşeyler bakarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,032
Üyeler
157,183
Son üye
tgrl260
Top Bottom