Neler Yeni

Elektro gitara başlama önerisi

v3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
veysel arslan
Arkadaşlar 22 yaşındayım, en son 10 yıl önce gitar tuttum o da sadece bir ay civar. Klasik gitardı ve gitar çalmaya çok hevesliyim ama müzik zevkimden dolayı elektro gitar almak istiyorum da öğrenci adamız :D . Klasik gitarım çok eski ve çok konforsuz du . Ellerimle perdelere bastığımda hemen acımaya başlıyor. Bütçem şuan pek yok sizce tel alıp klasikten biraz öğreneyim mi yoksa bir kaç ay bekleyip elektro gitara bütçe mi oluşturayım.

Eğer tavsiye edebileceğiniz elektro gitar modelleri varsa sevinirim. Başlangıç için de olsa kaliteli bir şey olsun istiyorum. thx :)

Eness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Enes Cansev
Arkadaşlar 22 yaşındayım, en son 10 yıl önce gitar tuttum o da sadece bir ay civar. Klasik gitardı ve gitar çalmaya çok hevesliyim ama müzik zevkimden dolayı elektro gitar almak istiyorum da öğrenci adamız :D . Klasik gitarım çok eski ve çok konforsuz du . Ellerimle perdelere bastığımda hemen acımaya başlıyor. Bütçem şuan pek yok sizce tel alıp klasikten biraz öğreneyim mi yoksa bir kaç ay bekleyip elektro gitara bütçe mi oluşturayım.

Eğer tavsiye edebileceğiniz elektro gitar modelleri varsa sevinirim. Başlangıç için de olsa kaliteli bir şey olsun istiyorum. thx :)
Elektro ile başlaman daha iyi olur çünkü klasikle arasında cidden fark var. Elektroyu eline aldığında anlayacaksın zaten.
Bütçen ne kadar ortalama?

• Beğen
Reaksiyonlar: v3ys

v3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
veysel arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektro ile başlaman daha iyi olur çünkü klasikle arasında cidden fark var. Elektroyu eline aldığında anlayacaksın zaten.
Bütçen ne kadar ortalama?
ortalama 5k diyebilirim
Ama 1 ay bekleyip 10 - 12 k ya çıkarabilirim bütçeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ortalama 5k diyebilirim
Ama 1 ay bekleyip 10 - 12 k ya çıkarabilirim bütçeyi
önerebileceğiniz gitar var mıdır?

Ysuflix

80+ Gold
  • Beğen

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hangi tarz müzikler çalmayı düşünüyorsun? Grup olarakta örnek verebilirsin.

v3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
veysel arslan
kiss, guns n' roses, duman vs..

4 5 sene önce anadolu rock söylüyordum kendimi kaptırıyordum. Eskiye dönmek istiyorum sesimi eskisi gibi kullanamasam da.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bütçenin 5K olduğunu söylemişsin, 1 ay sonra 10-12K'ya çıkarabilirim diyorsan 1 ay bekle ve bütçeni yükselt. İkinci el alırsan daha kaliteli bir şey alırsın, sıfır alacağım diyorsan yine öneriler veririm elbette. Hangi şehirde olduğunu yazarsan ikinci el ilan atabilirim sana.

v3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
veysel arslan
klavyesi rahat, istediğin çoğu tonu alabileceğin, başlangıç için çok ideal bir gitar. HSS manyetik dizilimi ile metallica da çalarsın, duman da, blues de.
Kaliteli mi bilmeden yazıyorum da, sesleri tatminkar alabileceğim uzun ömürlü bir gitar istiyorum onu da belirteyim dostum.

Bütçenin 5K olduğunu söylemişsin, 1 ay sonra 10-12K'ya çıkarabilirim diyorsan 1 ay bekle ve bütçeni yükselt. İkinci el alırsan daha kaliteli bir şey alırsın, sıfır alacağım diyorsan yine öneriler veririm elbette. Hangi şehirde olduğunu yazarsan ikinci el ilan atabilirim sana.
Dostum Manisa dayım, izmir den de alabilirim. Teşekkürler bu arada.

v3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
veysel arslan
Alıyım listeye dostum sağol.

Ysuflix

80+ Gold
Kaliteli mi bilmeden yazıyorum da, sesleri tatminkar alabileceğim uzun ömürlü bir gitar istiyorum onu da belirteyim dostum.

Dostum Manisa dayım, izmir den de alabilirim. Teşekkürler bu arada.
çok düşük kalite değil, ama çok üst düzey de değil. uzun ömürlü istiyorsan bu ikisini de önerebilirim.

• Beğen

v3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
veysel arslan
Kanka heyecanla beklemedeyim bu arada :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
942,309
Üyeler
148,245
Son üye
Kadrcn
Top Bottom