Neler Yeni

Elektronik nargile ve hakkında

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim seneler önde sigara içtim uzun yıllar 4 yılı aşkın sonrada tek seferde sigarayı bıraktım ağzıma sürmedim 3 4 aydır ara ara pro alıyorum sigara gibi olanlardan bende onu içmek istemiyorum sigaradan kst ve kat daha zararlı bağımlılığım yok haftada 1 tane ya içiyorum ya içmiyorum keyfi desem yeridir sigara içmediğim süreçte nargile içtim seviyorum ara ara bende
https://www.smok.shop/vaporesso-swag-px80-pod-kit bu ürünü almak istiyorum sizce nasıl sigara kadar sıkıntılı kı daha önce çektim çok hoşuma gitti her zaman içmeye değil işten gelince keyfi oynarken çekmeye hoş buluyorum ve ne kadar ömrü oluyor bunların teşekkür ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Erdem Yavuzer
Ben pek elektronik sigaralardan anlamam ama ömrü iki yıla kadar dayanıyormuş.

oraltay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mustafa
Cihaz güzel hocam ama likit alırken dikkat etmeniz lazım malum ülkemizde yasak olduğu için satışı da yasak orijinal likit alırsanız gayet keyifli olacaktır iş biraz likitte bitiyor

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaz güzel hocam ama likit alırken dikkat etmeniz lazım malum ülkemizde yasak olduğu için satışı da yasak orijinal likit alırsanız gayet keyifli olacaktır iş biraz likitte bitiyor
Peki güvenilir bildiğimiz yer varmıı attığım site iyi gibi ana

oraltay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mustafa
Peki güvenilir bildiğimiz yer varmıı attığım site iyi gibi ana
Hocam bu konu hakkında bir forum var forum içerisinde tedarikçiler mevcut forumun ismini ve linkini vermek uygun mudur bilmiyorum ama google'a yazarak bulabilirsiniz

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu konu hakkında bir forum var forum içerisinde tedarikçiler mevcut forumun ismini ve linkini vermek uygun mudur bilmiyorum ama google'a yazarak bulabilirsiniz
Verebilirsin hocam

oraltay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mustafa
Esfvape yazınca çıkar hocam orada bilgili arkadaşlar var her türlü konuda yardımcı olacaklardır 2 3 yıldır aralıklarla bende kullanıyorum çok yardımcı oldular sağolsunlar

Top Bottom