Neler Yeni

Elektronik Sigara Tavsiyesi

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
Yaklaşık 1 aydır normal sigarayı oldukça azaltıp Vozol kullanmaya başladım. Günde 1,5 paket içiyordum şu an 2-3 taneye kadar düştü. Fakat Vozolu sürekli olarak bulabilmek çok zor oluyor. Dolar sürekli oynadığı için stokçuluk yapıyorlar sanırım.

Bu yüzden normal elektronik sigaraya geçmeye karar verdim kullan-at olmayanlara. Tavsiye edebileceğiniz marka model var mı? Ek olarak güvenilir satıcı varsa bildiğiniz onunla alakalı da tavsiye almak istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lieutenant Anderson
Yaklaşık 1 aydır normal sigarayı oldukça azaltıp Vozol kullanmaya başladım. Günde 1,5 paket içiyordum şu an 2-3 taneye kadar düştü. Fakat Vozolu sürekli olarak bulabilmek çok zor oluyor. Dolar sürekli oynadığı için stokçuluk yapıyorlar sanırım.

Bu yüzden normal elektronik sigaraya geçmeye karar verdim kullan-at olmayanlara. Tavsiye edebileceğiniz marka model var mı? Ek olarak güvenilir satıcı varsa bildiğiniz onunla alakalı da tavsiye almak istiyorum.
Konuyu ben de takip edeyim. Ek olarak, hocam elektronik sigara vozol tadını vermiyor daha tok ve aromatik olarak vozola kıyasla daha az hissedilir oluyor elektronik sigara. Vape tipi cihazlar nargile içim diye geçiyor sanırım ve vozola biraz daha yakınlar diye duydum. Vozol ayarında aroma hissiyatı olan bir cihaz bulabilirsem ben de almayı düşünüyorum

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sigaradan daha zararlı diyorladı ama bi araştır istersen
Hocam aslına bakarsan araştırdım ama gerçekten elle tutulur ispatlanmış bir araştırma göremedim. Biraz da sigara şirketlerinin millete para yedirip ortalığı ayağa kaldırması gibi geliyor bana. Sonuçta ne kadar kişi elektronik sigaraya geçerse satışları o kadar düşecek.

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu ben de takip edeyim. Ek olarak, hocam elektronik sigara vozol tadını vermiyor daha tok ve aromatik olarak vozola kıyasla daha az hissedilir oluyor elektronik sigara. Vape tipi cihazlar nargile içim diye geçiyor sanırım ve vozola biraz daha yakınlar diye duydum. Vozol ayarında aroma hissiyatı olan bir cihaz bulabilirsem ben de almayı düşünüyorum
Ben de baktım biraz iki farklı türü varmış sanırım ama o nargile içim olanlar bana pek hoş görünmüyor. Tren gibi tütüyor çok abartılı o. Ben zaten sigara yerine alternatif olup koku ve külle uğraştırmayacak pratik bir yol olduğu için elektroniğe geçmeye karar verdim. Cidden büyük rahatlık elektronik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Smok-IPX80 kendim kullanıyorum.
Hocam memnun musun? Nereden alabilirim? Ortalama fiyatı ne kadar?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,321
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Vozol sigaradan daha sıkıntılı hocam, Uwell Caliburn G2 bakabilirsin.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Ben de baktım biraz iki farklı türü varmış sanırım ama o nargile içim olanlar bana pek hoş görünmüyor. Tren gibi tütüyor çok abartılı o. Ben zaten sigara yerine alternatif olup koku ve külle uğraştırmayacak pratik bir yol olduğu için elektroniğe geçmeye karar verdim. Cidden büyük rahatlık elektronik.

Hocam memnun musun? Nereden alabilirim? Ortalama fiyatı ne kadar?
Ben cihazdan memnunum zaten sigara kullanmıyorum, nargile kullanıyordum. Onun yerine aldım daha pratik ve yoğun diyebilirim.
Sadece kartuş kısmı ile cihaz arası likit terletmesi yapıyor onun da zararı yok hemen hemen her cihazda var.
Ben 1050 TL' ye Telegramdan almıştım. Şu anki fiyatı 1300 TL olmuştur sanırım

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
Vozol sigaradan daha sıkıntılı hocam, Uwell Caliburn G2 bakabilirsin.
Hocam bu coil dedikleri sanırım içime göre değişiklik gösteriyormuş kullanımda. 1-2 ay kullanan da varmış 10 günde yakanda. Peki bu likit doldurulan kartuşlar için durum nedir? Onların ne sıklıkla değiştirilmesi gerekiyor? Ortalama aylık maliyetini hesaplamaya çalışıyorum şu an likit coil ve kartuş kullanım süresinden :D

Ben cihazdan memnunum zaten sigara kullanmıyorum, nargile kullanıyordum. Onun yerine aldım daha pratik ve yoğun diyebilirim.
Sadece kartuş kısmı ile cihaz arası likit terletmesi yapıyor onun da zararı yok hemen hemen her cihazda var.
Ben 1050 TL' ye Telegramdan almıştım. Şu anki fiyatı 1300 TL olmuştur sanırım
Bu cihazların belirli bir kullanım ömrü var mı peki? Birde aylık maliyeti ne kadar oluyor? Likit coil vs her şeyi katarsak?

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Hocam bu coil dedikleri sanırım içime göre değişiklik gösteriyormuş kullanımda. 1-2 ay kullanan da varmış 10 günde yakanda. Peki bu likit doldurulan kartuşlar için durum nedir? Onların ne sıklıkla değiştirilmesi gerekiyor? Ortalama aylık maliyetini hesaplamaya çalışıyorum şu an likit coil ve kartuş kullanım süresinden :D

Bu cihazların belirli bir kullanım ömrü var mı peki? Birde aylık maliyeti ne kadar oluyor? Likit coil vs her şeyi katarsak?
Kullanım ömrü olarak, pil ne zaman ölürse o zaman. Ayrıca şarjı oldukça uzun gider bir cihaz.
Aylık maliyet tamamen kullanıma bağlı. Mesela ben hiç coil değiştirmeden 2 aydır kullanıyorum. Likit de cihazı aldığım zaman aldım hala bitiremedim. Dediğim gibi kullanıma bağlı giden şeyler.

Coil ise sık kullanımda 1 ay gider sigara içen birisi için. Yine coilin 5'lisi en son 400 TL idi şu an için bir fikrim yok.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,321
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Hocam puff'u likiti ile beraber satan yerler var, eğer hızlı hızlı ard arda çekmezsen yanmaz. Yanmadığı sürece likit doldurup içersin. Ben burdan Puff+likit 375'e çözüyorum

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso

kendim kullanıyorum ve gayet harika

Top Bottom