Neler Yeni

Elime Tam Oturan 500tl Mouse

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Mouse tutma şekilleri var mı bilmiyorum ama https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...ik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,643864689.html bu mouse elime cidden oturmuştu bu tarz bir mouse lazım yoksa bu da olur mu? rival 3 nasıl??
rival 3 ü 1 sene civarı kullandım kaliteli mouse padın varsa kaymak gibi akıyor programıda çok güzel rgbleride çok net bn mausu ketçap/mayonez ile batıran kardeşim yüzünden veda ettim ama çok sağlam kaç kez yere düşürdüm çantamın en arka gözündeyken okuldan kaçar iken duvardan atmıştım kırılmamıştı ama su ve içinde koku yapan ketçap mayonez ikilisi yüzünden rahmetli oldu (tekrar okuyunca sanki rival 3 ün üreticisi gibi övmüşüm :ROFLMAO: ) o mouse daha neler çekti çok uzun sürer diye yazamiyom

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rival 3 ü 1 sene civarı kullandım kaliteli mouse padın varsa kaymak gibi akıyor programıda çok güzel rgbleride çok net bn mausu ketçap/mayonez ile batıran kardeşim yüzünden veda ettim ama çok sağlam kaç kez yere düşürdüm çantamın en arka gözündeyken okuldan kaçar iken duvardan atmıştım kırılmamıştı ama su ve içinde koku yapan ketçap mayonez ikilisi yüzünden rahmetli oldu (tekrar okuyunca sanki rival 3 ün üreticisi gibi övmüşüm :ROFLMAO: ) o mouse daha neler çekti çok uzun sürer diye yazamiyom
Hikaye güzelmiş :D Logi 102 nasıl 100tl daha karlı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Hikaye güzelmiş :D Logi 102 nasıl 100tl daha karlı
hocam uydurma diye düşünüyorsanız mausun tek sorunu sol tık daha yumuşaktı bndekinin
logitech 102 daha önce kullanmadım kullanan arkadaşımda olmadı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Rival 3 kullanıyorum güzel.
hocam sizdeki rival 3 ün sağ yada sol tik daha yumuşak yada daha sertliği var mı valo oynuyorsanız 1dk tuşları değiştirip denermisiniz pls

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,046
İsim
Lokman Açil
hocam sizdeki rival 3 ün sağ yada sol tik daha yumuşak yada daha sertliği var mı valo oynuyorsanız 1dk tuşları değiştirip denermisiniz pls

Hocam hayatımda ilk defe sizden duydum sağ tık ya da sol tık daha yumuşak vesaire mi diye ama ben herhangi bir sorun görmedim ya da hissetmedim her iki oyunu da oynamama rağmen

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Hocam hayatımda ilk defe sizden duydum sağ tık ya da sol tık daha yumuşak vesaire mi diye ama ben herhangi bir sorun görmedim ya da hissetmedim her iki oyunu da oynamama rağmen
o zaman bnimki ketçap yada mayoneden :ROFLMAO:

Top Bottom