Neler Yeni

Ellerim de hiçbirşey yok ama yanıyor

Zaroaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri Komurcuk
Öncelikle Hayırlı günler
İlk başlarda parmagım filan yanıyodu ama şimdi ellerim komple yanıyor ve dayanılmaz bir aci cok rahatsız ediyor sürekli kaynayan bi suyun içindeymiş gibi ellerim elimdeki kan sanki kaynıyomuş gibi suya sokunca rahatlıyor ama sadece suya degerken cektıgımde gerı başlıyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,892
İsim
Emre siyah
doktora git.

Pukiina

80+
Öncelikle Hayırlı günler
İlk başlarda parmagım filan yanıyodu ama şimdi ellerim komple yanıyor ve dayanılmaz bir aci cok rahatsız ediyor sürekli kaynayan bi suyun içindeymiş gibi ellerim elimdeki kan sanki kaynıyomuş gibi suya sokunca rahatlıyor ama sadece suya degerken cektıgımde gerı başlıyor
Hocam bir arkadaşım da bu şekilde diyordu lisedeyken ve sadece elini soğuk bir yere suya falan koyunca geçiyor diyordu. Doktora gidince egzama başlangıcı olduğunu öğrenmişti. En yakın cildiye doktoruna gitmenizi öneririm.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Bahadır
su trollerden gina geldi artik forum copluge dondu

Zaroaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri Komurcuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
niye yasaklı madde mi içtin safsafas.
evet malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir arkadaşım da bu şekilde diyordu lisedeyken ve sadece elini soğuk bir yere suya falan koyunca geçiyor diyordu. Doktora gidince egzama başlangıcı olduğunu öğrenmişti. En yakın cildiye doktoruna gitmenizi öneririm.
knk kan testi yaparlarsa hayatim biter karpal tünel sendromu diye bişey varmış alkol içenlerdede oluyomus dun tuketmıstım sureklı olan bısey degıl alkolden olabılır bılmıyorum ne yapıcam

Pukiina

80+
evet malesef

knk kan testi yaparlarsa hayatim biter karpal tünel sendromu diye bişey varmış alkol içenlerdede oluyomus dun tuketmıstım sureklı olan bısey degıl alkolden olabılır bılmıyorum ne yapıcam
doktora göster herkese kan testi yapmıyorlar ellerini inceler durumuna bakar belki krem vs bişey verir hem belki başka bir rahatsızlığın vardır. kısaca en yakın zamanda cildiyeye git hocam

Zaroaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri Komurcuk
doktora göster herkese kan testi yapmıyorlar ellerini inceler durumuna bakar belki krem vs bişey verir hem belki başka bir rahatsızlığın vardır. kısaca en yakın zamanda cildiyeye git hocam
risk almicam bişe çıkarsa polise giderim mahkemeye çıkarırlar bosverdim alkolden oldugunu varsayıyorum suan yanmıyor

bwNN

80+ Silver
risk almicam bişe çıkarsa polise giderim mahkemeye çıkarırlar bosverdim alkolden oldugunu varsayıyorum suan yanmıyor
Sadece alkol mu yoksa farklı seyler de mi var?

Ayrica doktora gitmeni tavsiye ederim ne olursa olsun

Zaroaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri Komurcuk
Sadece alkol mu yoksa farklı seyler de mi var?

Ayrica doktora gitmeni tavsiye ederim ne olursa olsun
biseyler kullandım ama üstünden 1 hafta geçmistir ne kadar pişman olsamda malesef geçmisi degistiremiyorum

Top Bottom