Neler Yeni

En çok iş imkanı olan yazılım alanı veya dili

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Selam bugün bişey merak ettim bu son zamanlar baya bir insan yazılıma merak saldı ama bu yazılımın en çok iş imkanı olan alanı veya dili nedir ?

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Web dir büyük ihtimalle.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Ekran Alıntısı.PNG
unknown (1).png

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri cevaplıyor;
Oyun tasarımı mezunlarının söylemlerine göre mezun olduktan hemen sonra kolayca iş bulabilmişler (okurken de dahil). Tabi onlar oyun tasarımının ilk mezunlarındanlarmış (bu yıl). Şuan ne olur bilinmez ama hala oyun tasarımı mezunu arayan yerler var. Ama ülkemizde oyun pek bir iş olarak sayılmıyor maalesef.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Selam bugün bişey merak ettim bu son zamanlar baya bir insan yazılıma merak saldı ama bu yazılımın en çok iş imkanı olan alanı veya dili nedir ?
Dostum benden sana bir öneri beyni basan bi arkadaşını al ve front-end öğrensin(css-html). Sen de back-end öğren(PHP, MySQL, JavaScript,JQuery, PHP bagli JSON, ASP.NET). En çok para web’de var tabii ne kadar tanıdık o kadar iş. Ama güvendiğin biri tasarımı yani front-end’i öğrenirse çok güzel paralar kazanırsınız. Burda iş sana düşüyor payı da kendine göre arkadaşına verirsin. Çünkü asıl işi sen yapacaksın, ve ayrıca eğer okuyorsan okuduğun bölüm de bilişimse atıyorum lisede öğretmenlerinin’de gözlerine girersen ve çevren varsa çok güzel de staj yeri bulabilirsin. Çok deli maaş bağlıyorlar gerçekten işini sağlam yaparsan ve sürekli onlarla olursan. Saygılarla

En popüler olan yazılım dilini öğrenerek iş imkanını artıracağını düşünüyorsan yanılıyorsun çünkü en popüler olan dili çok sayıda insan bilir, bunun yerine bir çok dili öğrenirsen emin ol diğerlerine fark atarsın.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum benden sana bir öneri beyni basan bi arkadaşını al ve front-end öğrensin(css-html). Sen de back-end öğren(PHP, MySQL, JavaScript,JQuery, PHP bagli JSON, ASP.NET). En çok para web’de var tabii ne kadar tanıdık o kadar iş. Ama güvendiğin biri tasarımı yani front-end’i öğrenirse çok güzel paralar kazanırsınız. Burda iş sana düşüyor payı da kendine göre arkadaşına verirsin. Çünkü asıl işi sen yapacaksın, saygılarla.
ayn bi oyun yapam sonra satam 300 den miss :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,472
Üyeler
140,205
Son üye
mekbeast
Top Bottom