Neler Yeni

En Fazla 3000 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Shelby

80+
Konu başlığında yazdığım gibi 3000 TL Monitör dahil bir sistem toplayabilirseniz mutlu olurum. Genel olarak oyun ve After Effects, Premiere gibi programlar kullanılacak. Monitörsüzde olur ama bende 2 tane vga girişli monitör var başka görüntü girişi yok uyumlu olur mu bilmiyorum.

Ryzen1200

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Çetin Kılıç
Uyumlu olur monitörle toplamak imkansız gibi bir şey 2.el düşünürmüsünüz?

Konu başlığında yazdığım gibi 3000 TL Monitör dahil bir sistem toplayabilirseniz mutlu olurum. Genel olarak oyun ve After Effects, Premiere gibi programlar kullanılacak. Monitörsüzde olur ama bende 2 tane vga girişli monitör var uyum lu olur mu bilmiyorum.
Monitörsüz bir Apu sistem toplayıp monitör için dönüştürücü almanız daha iyi. Ama isterseniz 1, 2 hafta bekleyin dolar düşecek diyorlar🥺

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Konu başlığında yazdığım gibi 3000 TL Monitör dahil bir sistem toplayabilirseniz mutlu olurum. Genel olarak oyun ve After Effects, Premiere gibi programlar kullanılacak. Monitörsüzde olur ama bende 2 tane vga girişli monitör var başka görüntü girişi yok uyumlu olur mu bilmiyorum.
knk senin o paraya monitör dahil toplayacağın pc bırak after effect i anca low ayarlarda 40 fps cs açar 3k ya alacağın pc ilede premierde iyi iş yapamazsın

Shelby

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uyumlu olur monitörle toplamak imkansız gibi bir şey 2.el düşünürmüsünüz?
Yok düşünmüyorum herhangi bir şeyi vardır belki sonradan başımıza iş çıkmasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk senin o paraya monitör dahil toplayacağın PC bırak after effect i anca low ayarlarda 40 fps cs açar 3k ya alacağın PC ilede premierde iyi iş yapamazsın
Vay be 9 yıllık emektarım bile 70 fps oynatıyor bu kadar pahalı fiyatlar demek.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yok düşünmüyorum herhangi bir şeyi vardır belki sonradan başımıza iş çıkmasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vay be 9 yıllık emektarım bile 70 fps oynatıyor bu kadar pahalı fiyatlar demek.
knk geçen yıl 5100 e aldığım laptop şuan 9400tl sen düşün

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
2400 TL Monitörlü Sistem Toplama Rehberi ! | Donanım Arşivi Forum
Bu rehberdeki parçaları düşünebilirsiniz linkteki ilanları önermiyorum sadece örnektir.

Top Bottom