Neler Yeni

en iyi 1050 ti hangi markadır 4gb olan

cureshoot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
mehmetcan bayır
selamlar arkadaslar şuanda bi arkadasta 8 adet 1050 ti var 4 gb modeller
asus gigabyte msi ve zotac . ben değerlere baktıgım zaman en iyisi zotac görünüyo ama çok fazla anlamıyorm . siz daha iyi biliyosunuzdur
sizce hangisini almalıyım hız ve dayanıklılık önemli

asus gigabyte msi ve zotac . ben değerlere baktıgım zaman en iyisi zotac görünüyo ama çok fazla anlamıyorm . siz daha iyi biliyosunuzdur
bu arkadaş ne için kullanmış hocam toplu satan falan mining yapmışmı

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Zotac en iyisi değil, ilk 3 tercihiniz sırasıyla Asus, MSI, Gigabyte olsun

cureshoot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
mehmetcan bayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zotac en iyisi değil, ilk 3 tercihiniz sırasıyla Asus, MSI, Gigabyte olsun
saol hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeniz ne kadar?
yaw kardesım ne sacma diyaloglar Allah askına soruyu bi oku ne soruyorm abi orda . gigabyte mi daha iyi asus mu daha iyi zotac mı msi mi demi bana sölicegin sey kardesım asus veyahatta su kart daha iyi bu . yok bütçen ne yok bilmem ne . neyse

saol hocam

yaw kardesım ne sacma diyaloglar Allah askına soruyu bi oku ne soruyorm abi orda . gigabyte mi daha iyi asus mu daha iyi zotac mı msi mi demi bana sölicegin sey kardesım asus veyahatta su kart daha iyi bu . yok bütçen ne yok bilmem ne . neyse
cafede kullanmışsın dedin kartı bütçene göre daha temizini bulucaktım :confused:

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
saol hocam

Arkadaş kötü bir şey dememiş. 1050 Ti'lar cidden absürt fiyatlara satılıyor.

cureshoot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
mehmetcan bayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cafede kullanmışsın dedin kartı bütçene göre daha temizini bulucaktım :confused:
ya eyw saol saol da hep aynı tarz cevaplar ya ondan ayar kaçık oluyo sende kusrumuza bakma artık aldım suan kartı 1900 e 2x senin dediklerin daha uygunsa senden de alabilirim ama 3 tanelık daha bütçem var

Arkadaş kötü bir şey dememiş. 1050 Ti'lar cidden absürt fiyatlara satılıyor.
hocam forumdakı gereksız cevaplardan kaynaklı ya bende yanlıs anlamısım . yoksa arkadasında dedignde dediğn gibi bişe yok

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Uğur
Gerekli cevap verilmiş size. Bütçeyi soran arkadaşta iyi niyetiyle belki vereceğin paraya daha iyisi olur diye yardım etmek istemiş sakin olsana sen önce.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
GTX 780 alsaydın. neyse 1050Ti daha güncel en azından ve daha az TDP si var.
ya eyw saol saol da hep aynı tarz cevaplar ya ondan ayar kaçık oluyo sende kusrumuza bakma artık aldım suan kartı 1900 e 2x senin dediklerin daha uygunsa senden de alabilirim ama 3 tanelık daha bütçem var

hocam forumdakı gereksız cevaplardan kaynaklı ya bende yanlıs anlamısım . yoksa arkadasında dedignde dediğn gibi bişe yok

Top Bottom