Neler Yeni

En iyi 5700 XT model? (ROG dışında)

Daehyun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Dae
Merhaba, en iyi 5700 XT hangisidir? Ben Sapphire Nitro+ ve XFX THICC III arasında kalmıştım ama eğer başka iyi model varsa önerebilirsiniz.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,855
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gaming x/Nitro+.
THIICC III o kadar iyi bir model sayılmaz.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
En iyisi liquid devil hava soğutma olarak da red devil ama ülkemizde en iyisi nitro + rog dışında yazmışsın ama 5700xt rog soğutması kötü.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Spphire nitro+ güzeldir.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Gaming X

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,855
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
En iyisi liquid devil hava soğutma olarak da red devil ama ülkemizde en iyisi nitro + rog dışında yazmışsın ama 5700xt rog soğutması kötü.
O sorun düzeldi hala en tepe model.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Gaming x diyenler var ama gaming x ile nitro+ aynı derecelerde iken gaming X daha sesli. (Ses sıkıntı değilse medimarkta ucuza bulunuyor alınabilir yine de pulse thicc 2 raw 2 modellerinden sessizdir.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

O sorun düzeldi hala en tepe model.
Hayır sorun düzeldiğinde bile iyi değil asusun hiç bir 5700xt modeli alınmaz Sorunlu model zaten tehlikeli sıcaklıklara ulaşıyordu sorunsuz olan da yine üst seviye değil de orta seviye gibi soğutuyor ve liquid devil modeli de red deveil modeli de hala daha iyi.

BirDexter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Barış Can Altunoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve Donanım
Instagram
[email protected]
Merhaba, en iyi 5700 XT hangisidir? Ben Sapphire Nitro+ ve XFX THICC III arasında kalmıştım ama eğer başka iyi model varsa önerebilirsiniz.
Nitro+ special edition kullanıyorum ve taş gibi... Hi. Yari yolda bırakmadı

Daehyun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Dae
Teşekkürler, yanlış yazmışım kusura bakmayın. Şu an ROG Vega 64 olduğu için bende ve çok sorun yaşadığım içib bir daha Asus almak istemiyorum diye söylemeye calıştım.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Teşekkürler, yanlış yazmışım kusura bakmayın. Şu an ROG Vega 64 olduğu için bende ve çok sorun yaşadığım içib bir daha Asus almak istemiyorum diye söylemeye calıştım.
Vega serisi kartları hiç tavsiye etmem ucuz da değillerdi pek.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,855
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gaming x diyenler var ama gaming x ile nitro+ aynı derecelerde iken gaming X daha sesli. (Ses sıkıntı değilse medimarkta ucuza bulunuyor alınabilir yine de pulse thicc 2 raw 2 modellerinden sessizdir.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır sorun düzeldiğinde bile iyi değil asusun hiç bir 5700xt modeli alınmaz Sorunlu model zaten tehlikeli sıcaklıklara ulaşıyordu sorunsuz olan da yine üst seviye değil de orta seviye gibi soğutuyor ve liquid devil modeli de red deveil modeli de hala daha iyi.

Top Bottom