Neler Yeni

EN İYİ İNTERNET TARAYICI ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Kurşunoğlu
Arkadaşlar Ayak Üstü bir şey daha sorayım edge youtube oturum açıyorum veya google edge kapatıp açtığımda oturumlar kapatılmış oluyor eşitleme açık her yerden araştırdım lakin bi sonuç bulamadım yardımcı olun

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,439
İsim
Emre
opera da bi bende mi kasma var son zamanlar da ? Youtube de falan baya takılıyor. Bir kaç gündür böyle
bende de kasıyor. birde opera dan çıkıp tekrar girince youtube hesabımban çıkıyor çok sinir bozucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Lloyd
1707949515245.png

Brave ve Firefox öneririm. Brave kullanıyorum.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
opera da bi bende mi kasma var son zamanlar da ? Youtube de falan baya takılıyor. Bir kaç gündür böyle
evet bende de öyle youtube aşırı kasıyor
bende de kasıyor. birde opera dan çıkıp tekrar girince youtube hesabımban çıkıyor çok sinir bozucu
Operanın kendi reklam engellemesini youtube için kapatın, ublock origin uzantısını indirin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzantılar>opera reklam engelleyicisi>seçenekler>istisnaları yönet>ekle>youtube.com ekle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran Resmi 2024-02-15 01.49.26.png

Ekran Resmi 2024-02-15 01.49.45.png

Ekran Resmi 2024-02-15 01.50.01.png

Ekran Resmi 2024-02-15 01.50.29.png

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
3 senedir Brave kullanıyordum ve aşırı memnundum. Son 1 ayda Brave aşırı derecede gereksiz CPU kullanmaya başladı, ne yapsam düzelmedi. YouTube'da vs. gezerken gereksiz kullanım sonucu CPU ısındığından soğutucu rahatsız edecek düzeyde ses çıkarmaya başladı. Bu sebepten dolayı 5 sene sonra Chrome'a dönüş yaptım. Brave'den önce 2 yıl OperaGX kullandım. OperaGX yerine Chrome'a dönme sebebim de OperaGX gerçekten bu iki tarayıcıya göre ciddi derecede yavaş. Brave ile karşılaştırırsam hız konusunda Chrome, Brave'den milisaniyelik daha önde. Ram konusunda Chrome gerçekten Brave'e göre daha fazla Ram tüketiyor, fakat ben arkadaki sitenin uyku moduna alınmasından hoşlanmadığım ve Ram konusunda sıkıntım olmadığı için Bellek Tasarrufu özelliğini kullanmıyorum. Bu özellik açıldığında Ram kullanım seviyeleri iki tarayıcının da hemen hemen aynı oluyor. Brave'in özleyeceğim tek yanı AdBlocker'ı olacak, gerçekten başarılıydı.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Browser kısmında şu an Brave iyi bir seviyede fakat Google şifreler, anlık çeviri gibi şeylerde geri kalması nedeniyle ben Chrome kullanıyorum. Bu araçlar sizin için ilk öncelik değilse Brave yoksa Chrome öneririm.

Top Bottom