Neler Yeni

Android En İyi Not Alma Uygulaması Hangisi

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
Merhabalar,

Android ve Windows ile senkronize çalışacak bir not defteri uygulaması istiyorum.
Mail adresimle giriş yaptığımda eklediğim notları görebileyim ( koyduğum şifreyi sorsun tabii )
Notlara şifre koyabilmek istiyorum.

Evernote yükledim, ücretli diye sildim.
Colornote kullanıyordum önceden, iPhone' a geçince silmiştim. Şimdi yükledim ama Windows' ta yok kaldırmışlar sanırım.
Onenote kullanıyordum, sayfa çakışmaları algılandı diyip senkron saçmalıkları yaptı. Örneğin bilgisayar şifremi not tutmuştum, ertesi gün girdiğimde o not silinmiş sinir oldum.
Zoho Notebook yükledim mailimle üyelik açamadım.
Simple Notebook yükledim şifreleme yok.

Ne yüklemeliyim? çıldıracam en sonunda Colornote yükleyip Windowsu önemsemeyecem.

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung Notes güzel gibi duruyor ama diğer telefonlarda çalışıyor mu acaba?

Bahsettiğiniz özelliklerde bişey bulursanız konuda yazıp beni de eklerseniz sevinirim hocam Bi ara araştırmıştım ancak kullanmadığım obsidian diye Bi uygulama var hem mobil hemde pcde olmalı isterseniz deneyebilirsiniz

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Merhabalar,

Android ve Windows ile senkronize çalışacak bir not defteri uygulaması istiyorum.
Mail adresimle giriş yaptığımda eklediğim notları görebileyim ( koyduğum şifreyi sorsun tabii )
Notlara şifre koyabilmek istiyorum.

Evernote yükledim, ücretli diye sildim.
Colornote kullanıyordum önceden, iPhone' a geçince silmiştim. Şimdi yükledim ama Windows' ta yok kaldırmışlar sanırım.
Onenote kullanıyordum, sayfa çakışmaları algılandı diyip senkron saçmalıkları yaptı. Örneğin bilgisayar şifremi not tutmuştum, ertesi gün girdiğimde o not silinmiş sinir oldum.
Zoho Notebook yükledim mailimle üyelik açamadım.
Simple Notebook yükledim şifreleme yok.

Ne yüklemeliyim? çıldıracam en sonunda Colornote yükleyip Windowsu önemsemeyecem.
Google keepe baktın mı

Thadox

80+ Bronze
Evernote kullanıyorum bi kaç yıldır ve ben memnunum. 2 cihaz kısıtlaması var ve son zamanlarda sürekli ücretli üyelik teklifi sunmaları dışında çok güzel. Senkronizasyonu harika. Mesela hem pc hem telefondan aynı nota girdiğimde bilgisayarda yazdıklarım canlı olarak aynı anda telefonda da gözüküyor. Ayrıca not alma araçları da bana yeterli geliyor. Deneyimlemeden ücretli diye direkt silmişsiniz sanırım. Bence bi şans verebilirsiniz.

dolu07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
deniz
5+ yılı aşkın Google keep kullanıyorum pc ile senkronize. Kesinlikle tavsiye ederim.Uygulamanın şöyle bir özelliği var ;
Bir tane resmi not olarak kaydettiniz.Resimde örnek olarak "araba" isimli bir kelime var . Notlara araba yazıyorsunuz ve size o resmi getiriyor.Yani resimdeki yazıyı okuyabiliyor program.

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
5+ yılı aşkın Google keep kullanıyorum pc ile senkronize. Kesinlikle tavsiye ederim.Uygulamanın şöyle bir özelliği var ;
Bir tane resmi not olarak kaydettiniz.Resimde örnek olarak "araba" isimli bir kelime var . Notlara araba yazıyorsunuz ve size o resmi getiriyor.Yani resimdeki yazıyı okuyabiliyor program.
Örneğin facebook şifremi not yazdım, bunu kilitleyebiliyor muyum?
Google hesabıyla senkronizedir diye tahmin ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evernote kullanıyorum bi kaç yıldır ve ben memnunum. 2 cihaz kısıtlaması var ve son zamanlarda sürekli ücretli üyelik teklifi sunmaları dışında çok güzel. Senkronizasyonu harika. Mesela hem pc hem telefondan aynı nota girdiğimde bilgisayarda yazdıklarım canlı olarak aynı anda telefonda da gözüküyor. Ayrıca not alma araçları da bana yeterli geliyor. Deneyimlemeden ücretli diye direkt silmişsiniz sanırım. Bence bi şans verebilirsiniz.
yıllık 2000 TL veremem sadece not uygulaması için
Defter istemişsin bu olmaz o zaman
Oyun hesaplarımı not alıp şifre koymak istiyorum benden başkası görmesin ve cihaz değiştirdiğimde o veriler kaybolmasın
indirdim de kilitleme yapınca yazılar gözüküyor sadece değiştiremiyorsun, hiç işlevsel değil
Güzel özellik ama dediğim gibi oyun şifrelerimi kaydedip o şifrelerin olduğu notu kilitlemek istiyorum ve kimse göremesin.
Veriler de kaybolmasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Defter istemişsin bu olmaz o zaman

Şifreleme yok, benim telefonum zaten S23 Ultra Keep' ten daha fazla özellik var hatta en istediğim uygulama ama sadece Samsung cihazlar açabiliyor.

dostveviski

80+ Bronze
indirdim de kilitleme yapınca yazılar gözüküyor sadece değiştiremiyorsun, hiç işlevsel değil
Sen o zaman günlük tarzı bir şey arıyorsun? Kilitlendiğinde açılmamasını istiyorsan şifre yöneticilerine bakabilirsin. Örneğin Kaspersky Password Manager;

Klasör düzeni yapabiliyorsun sağ üstteki kilit tuşuna bastığında da kilitleniyor. İyi forumlar.
1722951252452.png

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Samet Demirci
Sen o zaman günlük tarzı bir şey arıyorsun? Kilitlendiğinde açılmamasını istiyorsan şifre yöneticilerine bakabilirsin. Örneğin Kaspersky Password Manager;

Klasör düzeni yapabiliyorsun sağ üstteki kilit tuşuna bastığında da kilitleniyor. İyi forumlar.
Alıntıyı görüntüle
Ama şifre yöneticileriyle ancak benim telefonda kilitlemiş oluyorum.

Ben komple kilitli kalsın istiyorum

Colornote en iyisi sanırım.

Onenote çok iyiydi ama senkronizasyon sorunu var.
Bahsettiğiniz özelliklerde bişey bulursanız konuda yazıp beni de eklerseniz sevinirim hocam Bi ara araştırmıştım ancak kullanmadığım obsidian diye Bi uygulama var hem mobil hemde pcde olmalı isterseniz deneyebilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,796
Üyeler
156,526
Son üye
iSoTLu_KeK
Top Bottom