Neler Yeni

EN İYİ WİNDOWS 10 MODLANMIŞ SÜRÜMÜ HANGİSİ

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir
Arkadaşlar lütfen orjinal windows kullanın demeyin silerim ben buraya modlanlmis istiyorum orjinal kullanmak istemiyorum en iyi fps veren windows 10 kodlanmış hangisi ggos ,ghost spectre,revios,Xtreme liteos hangisi daha iyi fps verir lütfen cevap verin arada kaldım ghost spectre yükledim 21H1 sürümünü valorant normalde 200 fps alırken 80 45 aldım laptop kullanıyorum markası monster daha yeni aldım neden acaba ghost spectre son sürümlerinde sıkıntı mı var yorumlarda bir arkadaş ekran kartı driver sil yeninden kur düzelir dedi düzelirim bilmiyorum pc formallatdim çoktan deneme şansım olmadı eğer yapan varsa denesin bir

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Orjinal Windows'a bir kaç ayar yaparak onlardan daha iyi FPS ve performans alırsın, neden ne olduğu bilinmeyen abidik gubudik Windows kullanmakta bukadar ısrarcısınız? Allah korusun bir alışveriş yaptınız karttan ya çalarlarsa?

Bergee

80+ Silver
Orjinal Windows'a bir kaç ayar yaparak onlardan daha iyi FPS ve performans alırsın, neden ne olduğu bilinmeyen abidik gubudik Windows kullanmakta bukadar ısrarcısınız? Allah korusun bir alışveriş yaptınız karttan ya çalarlarsa?
Fakiriz karta ne alacaksak o kadar para atıp alıyoruz :D Türkiye'de yaşıyoruz haliyle :D

erigena.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Taha Kerim
Hocam o ayarlardan banada bahsetsene :D ihtiyacım var

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,834
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Fullprogramlarindir de win10 lite ve performans edition var onlara bak.

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar gözünü sevem benim dediklerimden hangisi daha iyi bu arda forum çok iyiymiş sag olun derdime ilaç gibi geldi hocam ggos,Xtreme liteos,revios,ghost spectre bu söylediklerimden hangisi daha iyidir lütfen adam akıllı cevap verin teşekkürler şimdiden

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ghost spectre> ReviOS

Şuana kadar çok kullandım ama en iyi Ghost Spectre

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ggos iyi diyorlar ama bilmiyorum ya ghost spectre tukledim normalde 200 fps alırken 45 fps aldım valo da bir arkadaş ekran kartının sil yükle düzelir dedi ama ben çoktan format attım ne olur şimdi bilmiyorum daha çok cevap lazım formatta bıktım en iyisi lazım mükemmel olan saçma sapan şeylerden arınmış az ram tüketen akıcı ve gecikme dusuk bir işletim sistemi nedir bu isim lazım

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ghost Spectre işte .

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yabancı kaynakları önermiyorum. Fullprogramlarindir.net den öneririm. Şahsen kendimde kullanıyorum.

Microsoft

80+ Bronze

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir
Yardı lutgen bilen kişiler söylesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ghost Spectre işte .
Hocam sürekli ghost yavaş diyorlar fln filan dön sürümde sorun yaşamadım 200 fps aldığım yerde 45 fps aldım bir arkadaş ekran kartını sil düzelir dedi ama ben çoktan format atmıştım ne yapmam gerek

Son düzenleme:
Top Bottom