Neler Yeni

En Sonunda Fiber İnternete Kavuştum: Deneyimlerim ve Süreç

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,844
İsim
bilo
Discord
b1l0
Fiber geldiyse başvuru yap fark etmez.
Farketmez diyip başvuru yap demenizin özel bir sebebi var mı? Yoksa fiber olması her türlü daha iyi olur diye mi dediniz? 75 lik türkneti kullanıyorum da 100lük ttnete geçmeme gerek var mı tam emin değilim meraktan soruyorum biraz da.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Farketmez diyip başvuru yap demenizin özel bir sebebi var mı? Yoksa fiber olması her türlü daha iyi olur diye mi dediniz? 75 lik türkneti kullanıyorum da 100lük ttnete geçmeme gerek var mı tam emin değilim meraktan soruyorum biraz da.
DSL hat kullanmanın bir alemi yok fiber varsa.

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,844
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bir de fiber binaya kadar geldi de sanırım eve de kablo çekmeleri gerekiyormuş o iş uzun sürüyor mu evin içinden falan da çekicez demişler sanırım babama.

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Fiber varsa daha stabil olur. Akşam vakitleri vdsl adsl altyapılarda hız sorunları olabiliyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,844
İsim
bilo
Discord
b1l0

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Bir de fiber binaya kadar geldi de sanırım eve de kablo çekmeleri gerekiyormuş o iş uzun sürüyor mu evin içinden falan da çekicez demişler sanırım babama.
Binada ki kutudan katlara çekildi mi? Bazı binalarda Doğalgaz borularının ordan çekiyorlar . Bina da şaft tüneli varsa o kısımdan da çekiyorlar.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,844
İsim
bilo
Discord
b1l0
Binada ki kutudan katlara çekildi mi? Bazı binalarda Doğalgaz borularının ordan çekiyorlar . Bina da şaft tüneli varsa o kısımdan da çekiyorlar.
Yok dostum daha yeni geldi binaya çeken daire olmadığı için bilmiyorum. Akşam bi konuşup geçme işine bakalım biz de madem teşekkürler.

Top Bottom