Neler Yeni

Enis Kirazoğlu İtalyan, Fransız, Yunan Anısı Hangi Videoda?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Enis Kirazoğlu'nun bir anısını anlattığı videoda bir muhabbet dönüyor. İşte Avrupa ülkesinin birindeler -yanlış değilsem İtalya herhalde ya da Yunanistan - işte bunlar dürüme benzer bir şey yiyor. Enis (Türk) eliyle yiyor. Fransız "ne kadar da kabasın" deyip çatalla yiyor vs. Sonra ev sahibi ülkeden biri geliyor. Fransıza bakıyor ve "Çok komiksin bu elle yenir" diyor.
Bu hangi videoda bulamadım bir türlü?

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
kahvecirüstem
Enis Kirazoğlu'nun bir anısını anlattığı videoda bir muhabbet dönüyor. İşte Avrupa ülkesinin birindeler -yanlış değilsem İtalya herhalde ya da Yunanistan - işte bunlar dürüme benzer bir şey yiyor. Enis (Türk) eliyle yiyor. Fransız "ne kadar da kabasın" deyip çatalla yiyor vs. Sonra ev sahibi ülkeden biri geliyor. Fransıza bakıyor ve "Çok komiksin bu elle yenir" diyor.
Ya tuncalarla konuştukları konu dışıydı. Ya da gow ile alakalı videolardan birisi. Baktımda bulamadım bende.

"thorxium"

80+ Bronze
Hepsini iki üç kez izledim dediğini hatırladım ama bulamadım bir daha izleyesim geldi bulursan yaz bulamaz isen yazarım ben.
Hepsini izleyince.

Top Bottom