Neler Yeni

epic game 'dan aldıgım dead space acılmıyor

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmet
her 2 launcerı da silip tekrar yukledim oyunu silip tekrar yükledim acılmıyor ne yapmalıyım

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilen yokmu¿

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmet
bilen yokmu¿

Satriani

80+ Bronze
Herhangi hata veriyor mu, yoksa hiç bir etkileşim mi olmuyor? Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı falan denedin mi?

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmet
Herhangi hata veriyor mu, yoksa hiç bir etkileşim mi olmuyor? Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı falan denedin mi?
Hocam her şeyi denedim hatam hata yok sadece tıklıyorum açılmıyor epic games'i sildim e a'yı sildim ekran kartımı değiştirdim bu süre içinde anakartımı değiştirdim eskisinde de yenisinde de çalışmıyor format attım kaç defa yani tabii oyunun için değil yapmam gerekiyordu hiçbir şekilde etkileşime girmiyor oyun

Satriani

80+ Bronze
Hocam her şeyi denedim hatam hata yok sadece tıklıyorum açılmıyor epic games'i sildim e a'yı sildim ekran kartımı değiştirdim bu süre içinde anakartımı değiştirdim eskisinde de yenisinde de çalışmıyor format attım kaç defa yani tabii oyunun için değil yapmam gerekiyordu hiçbir şekilde etkileşime girmiyor oyun
Çok enteresan, uyumluluk modu ile ilgili de herhangi bi' sıkıntı çıkacağını sanmam, zaten yeni çıktı sayılır.
Youtube üzerinden aynı sorunu yaşayan var mı diye araştırmak lazım. Aynı zamanda da EPIC destek ekibine de durumu bildirmek faydalı olabilir. Belki aynı sorundan dolayı şikayetler gitmiş olabilir.

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmet
Uyumluluk seçeneklerini de denedim ama epikse yazmadım onu da bir yazayım aklıma gelen her şeyi denedim olmadı oyunu tekrardan silip bu sefer c'ye yüklemeye çalışıyorum bakalım inşallah c'de çalışır zaten oynadıktan sonra sileceğim

Top Bottom