Neler Yeni

Epic games 3 aylık nitro nasıl iptal edilir?

wthr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Davud Efe Dal
Arkadaşlar dün aldım ücretsiz kodu geldi fakat ödeme yöntemi istediği için alamadım ama kod geldi 3 ay sonra bu benden para keser mi keserse nasıl iptal edeceğim şuan hesabımda nitro yok.

ahenk'

80+ Silver
ben de kart bilgisi girdim hiçbir şey olmuyor dostum. nitronu aktifleştir 3 ayın sonunda nitroyu iptal ettiğinde kartından para kesilmeyecek.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,841
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Nitroyu aktifleştirip iptal edersen 3 ay sonra biter nitron ve ödeme kesmez. Yani almadın sen zaten kesmez ama alsanda tek tıkla kesmeyi kapatabilirsin. Alırken ise kesmiyor zaten.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar dün aldım ücretsiz kodu geldi fakat ödeme yöntemi istediği için alamadım ama kod geldi 3 ay sonra bu benden para keser mi keserse nasıl iptal edeceğim şuan hesabımda nitro yok.
Herhangi bir ücret alınmaz sizden. Eğer ben yine de güvenmiyorum, 3 ay sonra unuturum ederim diyor iseniz içinde para olmayan bir sanal kart ile alın. Kafanız rahat olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: wthr

wthr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Davud Efe Dal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de kart bilgisi girdim hiçbir şey olmuyor dostum. nitronu aktifleştir 3 ayın sonunda nitroyu iptal ettiğinde kartından para kesilmeyecek.
Ya bir kredi kartı veya ininal kartım yok o yüzden alamıyorum bende öyle düşündüm ama mail gelince para keser mi diye düşünmüştüm

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
5 TL'ye Migros'dan ininal al onu yaz kullan. 3 ay sonra da para kesmez zaten kesecek para olmadığından.

wthr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Davud Efe Dal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abonelikler kısmını gerçekten göremiyor musun?
Hayır o değiş ben hesaba girmedim nitroyu hesapta yok mail geldi hesabımda nitro etkinleştirmedim ama yinede mail attı ben onu hesabıma girmişim gibi düşünüp fatura keser mi 3 ay sonunda demiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 TL'ye Migros'dan ininal al onu yaz kullan. 3 ay sonra da para kesmez zaten kesecek para olmadığından.
Gel bunu aileme anlat

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Dur bir dakika, hiçbir kart vermeden nasıl para çekmesini bekliyorsun? Bir kere kart vermeden nitroyu alamazsın.

Bende aldın da nasıl iptal ederim diye soruyorsun sandım.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Hayır o değiş ben hesaba girmedim nitroyu hesapta yok mail geldi hesabımda nitro etkinleştirmedim ama yinede mail attı ben onu hesabıma girmişim gibi düşünüp fatura keser mi 3 ay sonunda demiştim

Gel bunu aileme anlat
Taktik şöyle.

Migros'a ekmek alacağım diye giderken ekstra 5 TL al sonra çaktırmadan ininal al ve ailene gösterme.

wthr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Davud Efe Dal
Dur bir dakika, hiçbir kart vermeden nasıl para çekmesini bekliyorsun? Bir kere kart vermeden nitroyu alamazsın.

Bende aldın da nasıl iptal ederim diye soruyorsun sandım.
Kart vermeden para çekmesini beklemiyorum yanımda bir ininal kart olmadığı için ödeme yöntemine gelince geri çıktım bu kadar

Taktik şöyle.

Migros'a ekmek alacağım diye giderken ekstra 5 TL al sonra çaktırmadan ininal al ve ailene gösterme.
Şok daha yakın alırımda öğrenirlerse ayvayı yedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,071
Üyeler
140,140
Son üye
ErzurumluHeisenberg
Top Bottom