Neler Yeni

Epic Games "Gizemli Oyun"! (Edit 4 geldi)

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Eveet, yılın o dönemine geldik anlaşılan. Epic Games yine "Gizemli Oyun" etkinliğini başlatmış gibi görünüyor.

Bugünden tam bir hafta sonra, Perşembe akşamı saat 7'de başlayacak olan bu etkinlikte, geçen senelerde olduğu gibi 2 hafta boyunca toplam 14 oyun verilecek diye düşünüyorum (büyük ihtimalle böyledir çünkü her sene 14 oyundu).

Umarım geçen sene olduğu gibi yine yüzümüzü kara çıkarmaz ve bu sefer gerçekten vermediği, taş gibi oyunları verir. Elbette RDR 2 gibi bir beklentiniz olmasın ama umudunuzu da kaybetmeyin.

EDIT 1: İnternette bazı kişiler bunun tek seferlik olduğunu, 19 Mayıs günü ile ilgili bir şey olduğunu söylüyorlar. Henüz kesin bir şey yok ama yine de başlığı değiştirdim, akıl karıştırmasın diye.

EDIT 2: İlk oyunumuz BORDERLANDS 3 oldu!!! Haftaya bir tane daha oyun verecek. Sanırım benim konumda bahsettiğim doğru çıktı, etkinlik dönemine girdik. Kanıtı ve Epic Games kendi launcher'ındaki haberi/açıklaması aşağıdaki fotoğrafta.

EDIT 3: İkinci oyunumuz BioShock: The Collection. İçerisinde BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition olmak üzere serinin üç oyunu da mevcut.

EDIT 4: Üçüncü oyunumuz Wolfenstein: The New Order. Hikaye tabanlı aksiyon oyunudur kendisi. Kaliteli, zevkli, eğlenceli ve güzel de bir oyundur.

1652973866671.png

Son düzenleme:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,710
İsim
Mert Can Ergün
Eveet, yılın o dönemine geldik anlaşılan. Epic Games yine "Gizemli Oyun" etkinliğini başlatmış gibi görünüyor.

Bugünden tam bir hafta sonra, Perşembe akşamı saat 7'de başlayacak olan bu etkinlikte, geçen senelerde olduğu gibi 2 hafta boyunca toplam 14 oyun verilecek diye düşünüyorum (büyük ihtimalle böyledir çünkü her sene 14 oyundu).

Umarım geçen sene olduğu gibi yine yüzümüzü kara çıkarmaz ve bu sefer gerçekten vermediği, taş gibi oyunları verir. Elbette RDR 2 gibi bir beklentiniz olmasın ama umudunuzu da kaybetmeyin.

Alıntıyı görüntüle
Elbet bir gün vericek rdr 2 yi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,710
İsim
Mert Can Ergün

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Hiç oynamadım ama herkes övüyor verse süper olur
Aslında övülmeyi en çok hak eden oyunlardan biridir Skyrim. Elbette sosyal medya popülerliği yüzünden belki 5 puan fazla abartılıyordur ama çıktığı döneme göre ve hatta bizim dönemimize göre bile muhteşem bir oyun. O özgürlüğü, açık dünyası, görevleri ve dahası... Oynamadan ölmek istemiyorum.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,301