Neler Yeni

Epic Games GTA 5 cracklenirmi?

HalilN10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Eroğlu
Elimde gta 5 var. epic games zamaninda free vermişti. yakın zamanda windows 10'a geçtim. ve epic sağolsun oyunu görmüyor. bunu çözmenin bir yolu var mıdır? yoksa cracklenip oynayabilirmi? yani kısaca orjinal gta 5 cracklenir mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,604
İsim
MehmedVII
Elimde gta 5 var. epic games zamaninda free vermişti. yakın zamanda windows 10'a geçtim. ve epic sağolsun oyunu görmüyor. bunu çözmenin bir yolu var mıdır? yoksa cracklenip oynayabilirmi? yani kısaca orjinal gta 5 cracklenir mi?
Oyunu Epic'te alıp o hesaptan bir şey oynamadıysan hesaptan silinir
Crack yapsan bile online olmaz onun yerine korsan indir uğraşma

HalilN10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu Epic'te alıp o hesaptan bir şey oynamadıysan hesaptan silinir
Crack yapsan bile online olmaz onun yerine korsan indir uğraşma
Konuma baktığın için teşekkürler. Online oynamak istemiyorum. Offline oynayacağım. ve hayır epic hesabında başka oyunlarda oynuyorum.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,604
İsim
MehmedVII
Konuma baktığın için teşekkürler. Online oynamak istemiyorum. Offline oynayacağım. ve hayır epic hesabında başka oyunlarda oynuyorum.
Hocam oyun zaten +100 indiriyor. Direk korsan güvenilir sitelerden indir daha az boyutu oluyor.

HalilN10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Eroğlu
Hocam oyun zaten +100 indiriyor. Direk korsan güvenilir sitelerden indir daha az boyutu oluyor.
Tamam hocam çok teşekkürler. Birde korsan oyun fps arttırıyor diyorlar gerçekten var mı?

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,604
İsim
MehmedVII
Tamam hocam çok teşekkürler. Birde korsan oyun fps arttırıyor diyorlar gerçekten var mı?
Hayır ama bazı eski oyunların korsan sürümü daha stabil çalışabiliyor
Eski Assassin's Creedler
Eski GTA'lar vs vs

HalilN10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Eroğlu
Hayır ama bazı eski oyunların korsan sürümü daha stabil çalışabiliyor
Eski Assassin's Creedler
Eski GTA'lar vs vs
Tamam hocam çok teşekkürler iyi akşamlar indirmeyi başlattım.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,604
İsim
MehmedVII

DicDal

80+
Oyunların kırılmalarını zorlaştıran DRM'diye program var bu resident evil village'de kullanılmıştır. Ve evet korsan oyunda DRM'yi kaldırdıkları için orijinal oyundan daha çok performanslı çalışıyordu. Yani DRM'si kaldırılmış oyunlar daha çok performans verebilir.

HalilN10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Eroğlu
Oyunların kırılmalarını zorlaştıran DRM'diye program var bu resident evil village'de kullanılmıştır. Ve evet korsan oyunda DRM'yi kaldırdıkları için orijinal oyundan daha çok performanslı çalışıyordu. Yani DRM'si kaldırılmış oyunlar daha çok performans verebilir.
GTA 5 için geçerli mi?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Anladığım kadarıyla oyun yüklü ama Epic yüklü değil diyor. Bunu şöyle çözebilirsin:

1- oyunun içinde olduğu ana klasörün ismini başka bir şeyle değiştir.
2- oyunu indir de inmeye başlasın hemen sonra indirmeyi durdur.
3- oyunu indirmeye başladığın için yeni bir klasör oluşacak. İsmini değiştirdiğin oyun klasöründeki tüm dosyaları bu dosyaya taşı.
4- indirmeye devam et, epic içindeki dosyaları doğrulayıp birkaç dakika sonra oyuna erişim verecektir.

Top Bottom