Neler Yeni

Epic Games GTA Banı Sonrası Steamden Alırsam Oynayabilir Miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadir Ofsata
Merhaba,Epic Games üzerinden oynadığım GTA Online hesabım kalıcı ban yedi. Sorum şu; Eğer Steam üzerinden GTA 5’i tekrar satın alırsam yeni bir hesap şeklinde online moduna girebilir miyim? Bir de Social Clubda yeni bir hesap açmam gerekiyor mu yani banı Social Club hesabım mı yiyor yoksa Steamden aldığım yeni GTA’yı sıkıntısız ayni Social Club hesabına bağlayıp oynayabiliyor muyum?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Başka social club hesabı açarsan evet

Megan

80+ Silver
Merhaba,Epic Games üzerinden oynadığım GTA Online hesabım kalıcı ban yedi. Sorum şu; Eğer Steam üzerinden GTA 5’i tekrar satın alırsam yeni bir hesap şeklinde online moduna girebilir miyim? Bir de Social Clubda yeni bir hesap açmam gerekiyor mu yani banı Social Club hesabım mı yiyor yoksa Steamden aldığım yeni GTA’yı sıkıntısız ayni Social Club hesabına bağlayıp oynayabiliyor muyum?
Bence yeni social cluba girmen gerekir

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yani banı social club üzerinden yiyorum değil mi hocam? Eğer öyleyse Epic Games ile Social Club bağlantımı kaldırıp yeni bir Social Club hesabına bağlarsam tekrardan Online’a girebilir miyim?
Epic ile social bağlantısını kaldıramazsınız

SkyBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Selim Kayhan
Yani banı social club üzerinden yiyorum değil mi hocam? Eğer öyleyse Epic Games ile Social Club bağlantımı kaldırıp yeni bir Social Club hesabına bağlarsam tekrardan Online’a girebilir miyim?
knk bende tam bunu diycektim yeni bir social club açıp dene epicten olmuyorsa steamden alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Sabri Efecan Odabaş
arakdaşlar social club da başka hesaba geçiş yapamıyorsun diye biliyorum ben denedim social club da switch account dedi sürekli bilmiyorum artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,296
Üyeler
150,056
Son üye
sevgeas
Top Bottom