Neler Yeni

Epic Games Mağazası Mobil Platformlar için Gelecek

isimsizüye

80+ Gold
unnamed (3).jpg

Epic Games yöneticisi Tim Sweeney, Epic Games Store platformunun iOS ve Android versiyonunun yakın bir zamanda yayınlanacağını duyurdu.
Yayınlandığı ilk günden itibaren yoğun bir ilgi ile karşılaşan Epic Games Store, yakın zamanda mobil platformlarda da kullanılabilir olacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Epic Games üst düzey yöneticisi Tim Sweeney, hediye oyun kampanyaları ile birlikte on milyonlarca kullanıcıyı kendilerine çekmeye başardıklarını belirtti. Ayrıca bu tarz kampanyalar ile birlikte yalnızca Epic Games Store değil, diğer oyun platformlarının da olumlu yönde etkilendiğini belirten Sweeney, oyun yapımcılarının diğer oyunlarının da satışında artış gözlemlendiğini sözlerine ekledi.

Son olarak ise Tim Sweeney, Epic Games Store Mobil uygulamasının yakında tüm kullanıcılar için yayınlanacağını belirterek, açıklamalarını sonlandırdı.

Kaynak https://blog.teknobiyotik.com/epic-games-magazasi-mobil-platformlar-icin-gelecek/

Son düzenleme:

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Baya iyi oldu bu. Bilgisayarı olmayanlar da rahat rahat beleş oyun alabilecek. :D

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Sonunda be bu adamlar ne dese yapmıyor. Geçen sene dediler mobil uygula anca geliyor. Topluluk hala yok daha bir oyuna yorum yapmak yok. O kadar çok eksiği var ki
Steam ilk ciktiginda zaten hemen bunlar geldi :D vallaha alemsiniz

Yağız 111

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Yavaş yavaş şekilleniyor. Bu güzel oldu evde olmadığım zamanlar da alabilirim ödülleri direkt indireceğim

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam o zaman akıllı telefon yoktu
Mobil uygulama demiyorum adam diyor ki topluluk yok o yok bu yok, epic games store daha çok yeni bir platform gelişmesi zaman alacak. Yukarıda yazdığım şey de sanki Steam de hemen her şey 4 4luk çıkmış gibi davranilmasina laf atmıştım Steam ilk ciktiginda da topluluk yoktu onu diyorum.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Mobil uygulama demiyorum adam diyor ki topluluk yok o yok bu yok, epic games store daha çok yeni bir platform gelişmesi zaman alacak. Yukarıda yazdığım şey de sanki Steam de hemen her şey 4 4luk çıkmış gibi davranilmasina laf atmıştım Steam ilk ciktiginda da topluluk yoktu onu diyorum.
Evette hocam o steam ile alakalı değil sene 2004 bilgisayarı olan kaç kişi var hadi var diyelim oyun oynayacak kaç kişi var

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Evette hocam o steam ile alakalı değil sene 2004 bilgisayarı olan kaç kişi var hadi var diyelim oyun oynayacak kaç kişi var
Bu geliştirme sürecini ilgilendirir mi ? Bu laps diye tek tuşla yapılmıyor bunları yapmak için satırlar boyunca kod yazılıyor sen diyorsun ki o zaman kullanıcı yoktu yapmamişlar o o şekilde işlemiyor işte Steam'in de yapim süreci uzun sürdü bu da uzun sürecek gayet doğal. her şey yerine otursun o zaman karar verirsiniz daha yeni bir platform ile 16 yıllık platformu karsilastiriyorsunuz.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Bu geliştirme sürecini ilgilendirir mi ? Bu laps diye tek tuşla yapılmıyor bunları yapmak için satırlar boyunca kod yazılıyor sen diyorsun ki o zaman kullanıcı yoktu yapmamişlar o o şekilde işlemiyor işte Steam'in de yapim süreci uzun sürdü bu da uzun sürecek gayet doğal. her şey yerine otursun o zaman karar verirsiniz daha yeni bir platform ile 16 yıllık platformu karsilastiriyorsunuz.
Yahu ben epic ile steamı falan karşılaştırmıyorum steam çıktığı zaman onları yapacak teknoloji ve kullanacak kişi sayısı kısmen yoktu diyorum

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Yahu ben epic ile steamı falan karşılaştırmıyorum steam çıktığı zaman onları yapacak teknoloji ve kullanacak kişi sayısı kısmen yoktu diyorum
Şuan da bile karşılaştırma yapıyorsunuz haberiniz yok. Çalışan sayıları karsilastirdiniz az önce.

Top Bottom