Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Epic Games,Perşembe Günü dışında ücretsiz oyun vermesi

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Ertuğrul Bolat
Arkadaşlar, biliyorsunuz Epic Games, her Perşembe saat 18:00'den itibaren bir hafta geçerli 1-2 adet ücretsiz oyun veriyor. Ama ben mağazada sürekli gezerek başka ücretsiz oyunları inceliyorum. Ama farkettiğim bir olay, Epic Games hiç haber vermeden mağazaya ücretsiz oynanabilir oyunlar ekleyebiliyor. Örneğin bu hafta Formula Evolution 2024 oyunun mağazada ücretsiz yayınlandığını gördüm. Sizde benim gibi ücretsiz verilen oyunları takip ediyorsanız, Epic Games mağazasına haftada bir göz atmayı unutmayın derim. Bazen gerçekten güzel oyunlar çıkabiliyor.

formula-evolution-2024-109fz.jpeg

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
PichHasso
bir sürelik mi ücretsiz yoksa hep mi ücretsiz oluyor

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Aynı oyun steam'dede bedava. Demo sürüm. Yani oyun aslında zaten ücretsiz.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Ertuğrul Bolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı oyun steam'dede bedava. Demo sürüm. Yani oyun aslında zaten ücretsiz.
Oyunun demo sürümüde var fakat bu demo değil ve evet her iki oyun steam'de de ücretsiz.

arkserhat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serhat
Arkadaşlar, biliyorsunuz Epic Games, her Perşembe saat 18:00'den itibaren bir hafta geçerli 1-2 adet ücretsiz oyun veriyor. Ama ben mağazada sürekli gezerek başka ücretsiz oyunları inceliyorum. Ama farkettiğim bir olay, Epic Games hiç haber vermeden mağazaya ücretsiz oynanabilir oyunlar ekleyebiliyor. Örneğin bu hafta Formula Evolution 2024 oyunun mağazada ücretsiz yayınlandığını gördüm. Sizde benim gibi ücretsiz verilen oyunları takip ediyorsanız, Epic Games mağazasına haftada bir göz atmayı unutmayın derim. Bazen gerçekten güzel oyunlar çıkabiliyor.

Alıntıyı görüntüle
Her sene yenisi çıkan ücretsiz bir oyun em epic hemde steamde var.

Top Bottom