Neler Yeni

epic games te okuma işlemi yapmıyor donup kalıyor

eray29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eray orçun çelik
merhablar 2 gündür epic games üzerinden gta 5 i yüklüyordum indirdikten sonra okuma işlemi yapmaya başladı ama %70 e gelince epic games donuyor ve devam etmiyor oyunu hiç bir türlü oynayamıyorum sorunu bilen yardımcı olursa çok sevinirim şimididen teşşekürler(hdd boş dolu değil)

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kubilay
merhablar 2 gündür epic games üzerinden gta 5 i yüklüyordum indirdikten sonra okuma işlemi yapmaya başladı ama %70 e gelince epic games donuyor ve devam etmiyor oyunu hiç bir türlü oynayamıyorum sorunu bilen yardımcı olursa çok sevinirim şimididen teşşekürler(hdd boş dolu değil)
Silip yüklemekle geçer hocam lâkin yapma şansın yoksa biraz daha bilgi verirsen yardımcı olayım:)

eray29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eray orçun çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Silip yüklemekle geçer hocam lâkin yapma şansın yoksa biraz daha bilgi verirsen yardımcı olayım:)
silip yükleme gibi şansım yok olmadı crack yapıp oynama şansım var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgi olarak epic games supporta mail yolladım doğrulama işleminde intarnetin veya bilgisayarın kapandıgı için hatalı doğrulama olmuş dosyaları silip tekrar yüklemelisin diyor ancak oyun 100 gb her istediğimde yükliyebileceğim bir oyun olmadıgından doğrulama işlemini bir şekilde iptal edip tekrardan başlama şansı var mı

Top Bottom