Neler Yeni

epic games'den aldığım wicher 3 açılmıyor

iAce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mete
youtube dan video izledim 2 dosya indirtdi ama yine olmadı dosyaları doğruladım yine olmadı yardım ederseniz sevinirim

Ekler

• resim_2023-08-04_083733909.png
    resim_2023-08-04_083733909.png
    373.3 KB · Hit: 27

rescue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
utku ulu
Hocam oyunu Silin sonra artık dosyalarıda silin güncellemeniz var ise özellikle ekrankartı yapın windows u güncel tutun sonra temiz kurulum yapın (bu durum oyun yüklenirken internetin gidip gelmesi gibi durumlarda görülebiliyor benim başıma gelmişti silip güzel ce yine kurdum düzeldi)

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
niye sildiriyorsun adama oyunu kardeşim o istediği dll dosyasını internetten indir at dosya konumuna olsun bitsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam oyunu Silin sonra artık dosyalarıda silin güncellemeniz var ise özellikle ekrankartı yapın windows u güncel tutun sonra temiz kurulum yapın (bu durum oyun yüklenirken internetin gidip gelmesi gibi durumlarda görülebiliyor benim başıma gelmişti silip güzel ce yine kurdum düzeldi)
çok boş bir öneri olmuş

rescue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
utku ulu
niye sildiriyorsun adama oyunu kardeşim o istediği dll dosyasını internetten indir at dosya konumuna olsun bitsin

çok boş bir öneri olmuş
kolay bulunan bir dll ise yapabilir ama bazen böyle dll leri 1 tane atıyorsun 1 tane daha istiyor gibi durumlar oluyor sana toptan kaçtanesi eksik söylemiyor o yüzden yeniden temiz kurulum önerdim ben öyle 5 tane dll atmıştım daha da istiyordu :D

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
youtube dan video izledim 2 dosya indirtdi ama yine olmadı dosyaları doğruladım yine olmadı yardım ederseniz sevinirim
bu siteden indir
C:\ Windows\SysWOW64
C:\ Windows\System32
buralara at o dediğim dll dosyasını bitti

kolay bulunan bir dll ise yapabilir ama bazen böyle dll leri 1 tane atıyorsun 1 tane daha istiyor gibi durumlar oluyor sana toptan kaçtanesi eksik söylemiyor o yüzden yeniden temiz kurulum önerdim ben öyle 5 tane dll atmıştım daha da istiyordu :D
22kb lık şey için 50 gb tekrar mı yüklemeyi öneriyorsun hadi senden 10 tane istesin en fazla yarım saatini alır oyunun baştan kurulumu nereden baksan ortalama internet ile 4 saat civarı ????

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:

rescue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
utku ulu
internet hızını bilmiyorum arkadaşın benim internetim hızlı olduğu için çok farketmiyordu yeniden kurması
bu siteden indir
C:\ Windows\SysWOW64
C:\ Windows\System32
buralara at o dediğim dll dosyasını bitti

22kb lık şey için 50 gb tekrar mı yüklemeyi öneriyorsun hadi senden 10 tane istesin en fazla yarım saatini alır oyunun baştan kurulumu nereden baksan ortalama internet ile 4 saat civarı ????

iAce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hala aynı hatayı veriyor ama tamam diyince oyun açılıyor yardımlarınız için teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,122
Üyeler
156,436
Son üye
erkninja
Top Bottom