Neler Yeni

Epic Games'te ki Mafia 2 definitive i alınca klasik versiyon da geliyor mu?

Rovalian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Kaan
Ayrıca definitive versiyonu nasıl;Oyun akışını bozan buglar var mı?Oynanış keyifli mi?Optimizasyon nasıl?

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Ayrıca definitive versiyonu nasıl;Oyun akışını bozan buglar var mı?Oynanış keyifli mi?Optimizasyon nasıl?
Evet klasik de geliyor. En azından en son öyleydi kaldırdılarsa bilmiyorum. Çok fark yok Mafia 2 ile definetive arasında. Definetive olanın grafikleri biraz daha iyi ve daha güçlü sistem istiyor onun dışında bir fark görmedim.

FPS ve grafik farkı:

Rovalian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet klasik de geliyor. En azından en son öyleydi kaldırdılarsa bilmiyorum. Çok fark yok Mafia 2 ile definetive arasında. Definetive olanın grafikleri biraz daha iyi ve daha güçlü sistem istiyor onun dışında bir fark görmedim.

FPS ve grafik farkı:
Oyunu satın aldım ancak klasik versiyon gelmedi zaten beklemiyordum ama gelsede hoş olurmuş

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Oyunu satın aldım ancak klasik versiyon gelmedi zaten beklemiyordum ama gelsede hoş olurmuş
Demek ki kaldırmışlar o olayı. Dediğiniz gibi bence de gerek yok, sistem özellikleri çok kötü değilse Definetive varken Klasik oynanmaz bence.

Ben şahsen sistem çok kötü diye 720P Low ayarlarda klasik oynadım ama sistemim iyi olsa definetive oynardım 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,459
Üyeler
140,203
Son üye
mimaotml
Top Bottom