Neler Yeni

Yardım Erkek Kalıcı parfüm önerisi lazım

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Erkek kalıcı parfüm önerisi lazım. Ama güzel kokusu olmalı. Bütçe belli değil önerin duruma göre hangisini alabilirsem. Ama kalıcılık ve gerçekten önemli. Beğenilen bir parfüm olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden

Armi3067

80+ Bronze
Joop
Armani you
Tom Ford
Joop Homme! parfümü çok iyi buradan orj mi çakma mı anlayamdığımız için almanyadan akrabalara aldırıyoruz hep mükemmel parfümdür kendisi

Ronin34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Şafak Doğan
Joop Homme! parfümü çok iyi buradan orj mi çakma mı anlayamdığımız için almanyadan akrabalara aldırıyoruz hep mükemmel parfümdür kendisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurumsal yerlerden alıcaksınız

oliveforge99

80+ Silver
Parfüm sıkacağınız yere önceden kokusuz krem sürerseniz kalıcılığını artırmış olursunuz

Armi3067

80+ Bronze
Ben nemlendirici sürüyorum aynı şey ve doğru özellikle nabız yerlerinize sürün ve parfümü üzerine sıkın.

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dior Sauvage tek geçerim.
Her parfümün yorumunu okuyorum iyi diyemde var kötü diyende kalıcı diyende var hemen geçiyor diyende var. Birde kadınların daha çok beğendiği parfüm olursa daha iyi olur. Çözemedim nasıl alacam :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
Her parfümün yorumunu okuyorum iyi diyemde var kötü diyende kalıcı diyende var hemen geçiyor diyende var. Birde kadınların daha çok beğendiği parfüm olursa daha iyi olur. Çözemedim nasıl alacam :)

Sadece 3 fıs sıkıyorum, kıyafetimde birkaç gün kokusu kalıyor. Kış parfümü zaten artık kış da geliyor. Henüz bunu beğenmeyen kadın görmedim. Eğer sen görürsen ilişkini kes :LOL:

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Özer
Sadece 3 fıs sıkıyorum, kıyafetimde birkaç gün kokusu kalıyor. Kış parfümü zaten artık kış da geliyor. Henüz bunu beğenmeyen kadın görmedim. Eğer sen görürsen ilişkini kes :LOL:
Edp olması gerekiyor dimi? Edt'ler kalıcı değil diye biliyorum.

Top Bottom