Neler Yeni

Eşit ağırlıktan sayısala geçmeli miyim acil

measy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Dönmez
11.sınıfım 10. sınıfta eşit ağırlık seçtim ama sayısala geçmeyi de çok düşünüyorum okulun ılk haftası degıstırılebiliyor. matematık nası olsa ıkısınde de var edebiyat+sosyal yerıne sadece fene calısmak daha mantıklı geliyor ama kalsam mı dıye de cok dusunuyorum sizce ne secmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
11.sınıfım 10. sınıfta eşit ağırlık seçtim ama sayısala geçmeyi de çok düşünüyorum okulun ılk haftası degıstırılebiliyor. matematık nası olsa ıkısınde de var edebiyat+sosyal yerıne sadece fene calısmak daha mantıklı geliyor ama kalsam mı dıye de cok dusunuyorum sizce ne secmeliyim
Ne olmak istediğine bağlı bir durum

measy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Dönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben olsam sayısal seçerdim. Eşit ağırlık sıralama açısından daha kolay ama bölüm az.
ben çalışırsam ıkısını de yapabılcegımı dusunuyorum rehber hocam da aynısını dedı 2 bolumu de okuyabılrısın dedı ama fena kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben çalışırsam ıkısını de yapabılcegımı dusunuyorum rehber hocam da aynısını dedı 2 bolumu de okuyabılrısın dedı ama fena kararsızım
en kotu ıhtımalde sayısaldan gırıp ea trcıhı de yapabılırım sosyal derslerım kotu değil

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Sayısal. Sayısaldan bölüm avantajın daha çok var, iyi bir matematik yaparsan zaten sos1'i de genel kültürle yaparsın ilk 100k ya da eadan girersin rahatlıkla. Sayısalcılar çok rahat şamarlıyor eacıları.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,424
Üyeler
154,930
Son üye
kalixawaraw
Top Bottom