Neler Yeni

Eski bilgisayara yeni bir SSD almalı mıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Yılmaz
Arkadaşlar hayırlı günler dilerim. Çok eski donanımlı bir bilgisayara sahibim ve öğrenciyim. Öğrenci olduğumdan dolayı da yeni bir bilgisayar almam pek mümkün gözükmüyor. Sistemin özelliklerini aşağıya bırakıyorum;
ıntel i3 3.nesil duo core cpu
ıntel hd graphics 620 you
60 hz 1366×768 monitör
4 gb 1200 mhz ram
120 mb yazma 100 mb okuma bir hdd (marka model hatırlamıyorum)
Dostlar bilgisayarda akıcı bir şekilde gezmek istiyorum google, yt ,spotify vesairedir. 2000 tl gibi bir bütçem var. 2 yıl içinde ailem tarafından yeni bir bilgisayar alınacak fakat şimdi ssd alıp ona para harcamalımıyım yoksa 2 sene beklemelimiyim danışmak istedim

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Semih Boran
Arkadaşlar hayırlı günler dilerim. Çok eski donanımlı bir bilgisayara sahibim ve öğrenciyim. Öğrenci olduğumdan dolayı da yeni bir bilgisayar almam pek mümkün gözükmüyor. Sistemin özelliklerini aşağıya bırakıyorum;
ıntel i3 3.nesil duo core cpu
ıntel hd graphics 620 you
60 hz 1366×768 monitör
4 gb 1200 mhz ram
120 mb yazma 100 mb okuma bir hdd (marka model hatırlamıyorum)
Dostlar bilgisayarda akıcı bir şekilde gezmek istiyorum google, yt ,spotify vesairedir. 2000 TL gibi bir bütçem var. 2 yıl içinde ailem tarafından yeni bir bilgisayar alınacak fakat şimdi ssd alıp ona para harcamalımıyım yoksa 2 sene beklemelimiyim danışmak istedim
ssd alın. rami 8 gb yapın. Birde eğer pga soket ise i5 3630qm'e yükseltebilirsiniz. Modeli nedir işlemcinizin? cpu-z yükleyip ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cpu-z vardı da yakın bir zamanda atamam , ram olarak elimde uyumlu bir 4 gb ram var fakat laptopda slot varmı tam emin değilim müsait olduğum bir zaman ikisinin de fotoğrafını atarım .Yani sonuç olarak siz yatırım yapılması mantıklı mı buluyorsunuz?

Top Bottom