Neler Yeni

eski bir monitörü çalıştırmak için ne gerekli

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağrı Çobanoğlu
Arkadaslar merhaba 2 gün önce binanın önüne monitör bırakmışlardı 2 gündür alan olmadığı için ben aldım sistemimde 2.monitör olarak kullanmak istiyorum fakat hicbir kablosu yoktu yanında sadece monitör var
hdmi girişi bile bulamadım ben bunu çalıştırmak için nasıl bir kablo almalıyım ve güç kablosu da yok nasıl çalışcak yardımcı olur musunuz

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Hit: 24
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Hit: 24

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Arkadaslar merhaba 2 gün önce binanın önüne monitör bırakmışlardı 2 gündür alan olmadığı için ben aldım sistemimde 2.monitör olarak kullanmak istiyorum fakat hicbir kablosu yoktu yanında sadece monitör var
hdmi girişi bile bulamadım ben bunu çalıştırmak için nasıl bir kablo almalıyım ve güç kablosu da yok nasıl çalışcak yardımcı olur musunuz
power suppy girişine benziyor monitörün güç girişi. vga dönüştürücü ile sisteme takabilirsin

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
VGA

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,332
Üyeler
152,228
Son üye
A.O.
Top Bottom