Neler Yeni

Eski hdd pc ye takmalımıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Veysel
Merhaba öncelikle bende laptopdan kalan hdd var 500gb içinde virüs olma ihitmali var yeni aldığım masa üstünde 500gb lık ssd var depolama yetmediği için hdd yi takmak istiyorum hdd yi takdığımda direkt hdd nin içini silersem pc ye bişey olurmu virüs girermi veya hdd nin içindeki windows ile sdd nin içindeki windows çakışırmı yada pc yavaş açılırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
cihat akay
hayır zaten hdd yi biçimlendirirsen içinde hiçbir kalıntı kalmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows açılış süresi gerçektende bazen 7,8 saniye uzayabiliyor hdd den hdd ye değişir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Veysel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır zaten hdd yi biçimlendirirsen içinde hiçbir kalıntı kalmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows açılış süresi gerçektende bazen 7,8 saniye uzayabiliyor hdd den hdd ye değişir.
Winfowsu zaten ssd de kullancam hdd yi takdığımda yavaşlama olurmu ssd de

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
cihat akay
hayır ben zaten biliyorum hdd ye kurmayacağına sende mesela ssd takılı içinde windows war tamammı normalde mesela 20 saniyede açılacağına hdd yi taktığın için windows her seferinde fazladan bir depolama aygıtını tarayacağı için bu sefer mesela 24 saniye falan olur zaten çok bir şey değişmez ama sistemden sisteme değişir mesela benim pc de 2 tane harddisk taktığımda 7 saniye falan uzuyo açılış süresi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Veysel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır ben zaten biliyorum hdd ye kurmayacağına sende mesela ssd takılı içinde windows war tamammı normalde mesela 20 saniyede açılacağına hdd yi taktığın için windows her seferinde fazladan bir depolama aygıtını tarayacağı için bu sefer mesela 24 saniye falan olur zaten çok bir şey değişmez
Anladım sağolun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,847
Üyeler
149,992
Son üye
İsmail007
Top Bottom