Neler Yeni

Eski laptoplar için BIOS güncellemesi önemli midir?

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berk UÇAN
Sorum başlıktaki gibidir. Dell Inspiron 3542 58NDF32 modelini kullanıyorum. Bilgisayarım eskidi. Şu anki BIOS sürümü A05. A16'ya kadar BIOS güncellemesi gelmiş. Bu güncellemeleri yapmam oyunlarda vs. ciddi bir performans artışı sağlar mı, veya bilgisayarım daha iyi çalışıp hızlanır mı?

TİTAN.

80+ Platinum
Sorum başlıktaki gibidir. Dell Inspiron 3542 58NDF32 modelini kullanıyorum. Bilgisayarım eskidi. Şu anki BIOS sürümü A05. A16'ya kadar BIOS güncellemesi gelmiş. Bu güncellemeleri yapmam oyunlarda vs. ciddi bir performans artışı sağlar mı, veya bilgisayarım daha iyi çalışıp hızlanır mı?
kanka muhtemelen sağlar şu şekilde bios bilgisayarlar için güvenli evdir güvenli evini yükseltirsen daha iyi olur yanlışım varsa düzeltin beni

arturo

80+ Silver
hocam faydası olur mutlaka.

Top Bottom