Neler Yeni

Eski pc deki hdd yi yeni pc ye taksam sorun olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa arslan
Arkadaşlar yeni pc aldım içinde 240gb sdd var bana yetmedi win10 çok eskiden bi pc vardi bizim bodrumda çalışıyor ama windows xp 2005
Yüklü bi sorun olurmu hdd markası maxtor 160gb bana şuanlık yeter sadece witcher 3 ve ets 2 kurcam bide müzik felan bilgisayar yavaşlarmı yada kullanılırmı.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre Kaplan
Arkadaşlar yeni pc aldım içinde 240gb sdd var bana yetmedi win10 çok eskiden bi pc vardi bizim bodrumda çalışıyor ama windows xp 2005
Yüklü bi sorun olurmu hdd markası maxtor 160gb bana şuanlık yeter sadece witcher 3 ve ets 2 kurcam bide müzik felan bilgisayar yavaşlarmı yada kullanılırmı.
eski hdd ler çok yavaş olur delirirsin tabi hiç paran yoksa temizle hdd yi tak ama şöyle diyem ets2 de hızlı giderken harita yüklenmeyebilir geri atar o sırada takılmalar olur falan filan

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
"bilgisayarı yavaşlatmaz" fakat eğer diskte bad sector varsa ya da yazma hızı çok düşükse (ki eski HDD'lerde düşük oluyor) disk yüzünden drop yaşayabilirsiniz veya arkadaşın dediği gibi ETS 2 oynarken harita geç yüklenebilir o yüzden bence ilk önce diski komple low level format at ve bad sector taraması yap.

Top Bottom