Neler Yeni

Eskiden bilgisayar parçası alabildiğim için forumda aktif takılırdım

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Uzunn zaman sonra forumu özleyip gireyim dedim. En son 6300 TL'den 7700x alıp jübilemi yapmıştım. Artık bilgisayar parçası almak lüks oldu hatta kablosuz mouse isteğim var o bile pahalı olunnca artık bilgisayar toplama hobim video izlemekten ibaret oldu. Öyle olunca nne forum ne de videolar izleyesim gelmemeye başladı. Allaha şükür bir sisteme sahibim şanslıyım ama içimizdeki o sistem yükseltme aşk ekonomiden dolayı öldü be abiler arkadaşlar ...
Sistem yükseltebilen kaldı mı ? Daha doğrusu toplayabilen ?

PowerXitinia

80+ Bronze
Yok hala çukur dayım bu yüzden kendimi kötü hissediyorum iyi bir sistemim yok diye keşke ölsem de cesedimde yok olsa
umarım hayalinizdeki pcye kavuşursunuz hocam

JSezar

80+ Silver

JSezar

80+ Silver

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzunn zaman sonra forumu özleyip gireyim dedim. En son 6300 TL'den 7700x alıp jübilemi yapmıştım.

Böyle bir yazı yazdım arkadaşlar. Uzun zaman önce yaptığım bir şeyin şuan olma ihtimali sizce var mı ? Belki eksik yazmışım ama şuann olmadığını anlamanız da lazım . Uzun zamandır bir şey alamıyorum en son 6300 TL'ye 7700X aldım dedim jübile olarak. Yani uzun zaman oldu taa Nisan 2023'te ITOPYA'dan 6900 TL'ye 7700X işlemci aldım yanında Jedi Survivor kodu verdi onu da 600 TL'den sattım işlemci 6300 TL'ye geldi. Gasp etme yok

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
Uzunn zaman sonra forumu özleyip gireyim dedim. En son 6300 TL'den 7700x alıp jübilemi yapmıştım. Artık bilgisayar parçası almak lüks oldu hatta kablosuz mouse isteğim var o bile pahalı olunnca artık bilgisayar toplama hobim video izlemekten ibaret oldu. Öyle olunca nne forum ne de videolar izleyesim gelmemeye başladı. Allaha şükür bir sisteme sahibim şanslıyım ama içimizdeki o sistem yükseltme aşk ekonomiden dolayı öldü be abiler arkadaşlar ...
Sistem yükseltebilen kaldı mı ? Daha doğrusu toplayabilen ?
nasipse toplayacağım ama peşin fiyata normal insanların gücü yetmiyor doğal olarak 20k olan pcyi 23 25 k lara almak can sıksada yapacak bişey yok alınıyor bi şekilde hocam :)

Top Bottom